Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha van fenn képetek a Grindren...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van fenn képetek a Grindren vagy mashol, nem féltek hogy munkatárs vagy ismeros rátok talál?

Figyelt kérdés
2021. jún. 29. 18:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
98%

De mégis ki regisztrálna fel poénból?

Mert poénból meleg szexpartnerkeresőre jár az ember? Nem, ez elég nagy hülyeség.

2021. jún. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
11 Kíváncsiságból. A sok képnélküli és kamu képes között akad elég olyan, aki csak szétnéz.
2021. jún. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de az kíváncsi, és nem poénból megy fel. Aki kíváncsi, az nem fog megzsarolni ilyennel, hiszen egyből visszazsarolhatnád, hogy ő mégis miért volt fent és miért verte a te képeidre ;)
2021. jún. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem már szívattak meg. Tőlem 200 valamennyi méterre volt valaki. Rámírt, elküldte egy random pasi képét, azt mondta átutazóban van csak itt, és jó lenne összefutni. Odamentem (egy utca bejáratánál volt ez), vártam-vártam, nem volt ott senki. Láttam közben, hogy a Grindr profilja is eltűnt, mert tiltott. Ő bent ült a házában, nézelődött és röhögött rajtam kb. Másnap újraregisztráltam, láttam, hogy a profilja megint ott van, rájöttem hogy nem volt ő semmilyen átutazóban, csak bedőltem neki. Ez még akkoriban volt, mikor először használtam a Grindrt és sajnos simán bevettem. Még fotókat is küldtem magamról, intimet is. Megbántam, de nincs mit tenni. Egyébként miután ismerkedtem (kialakult egy baráti köröm úgymond a környékbeli melegekkel), kiderült, hogy másokat is ugyanígy megszívatott már. 1 év múlva tudtam meg, hogy ki az a srác valójában. Azt nem tudják, hogy meleg lehet-e, de elég ronda kocka a szerencsétlen. Legyen ez a legnagyobb öröme, hogy kamuzik és kiveri más fotóira. 🤷‍♂️
2021. jún. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!