Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már olyan, hogy nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy nagyon hasonlított társkeresőről valaki élőben egy ismerősre?

Figyelt kérdés

Munkatársről lenne szó.

Elvileg van barátnője akit ismerek, társkeresőn bi-nek van írva. Korosztályba is hasonló, de nem tudom pontosan hány éves. Tegnap akár tali is lehetett volna, mert irta hogy este menjek át mert kanos de korán kelés miatt nem tudtam.

Budapesten sok ember között lehet hogy 2 srác hasonlít egymásra, így nem mertem megkérdezni se. xd

Aránylag új vagyok, sokat nem beszelgetünk.

Facebookon nem találom meg, se instán.

Nem tudom hogy tudnam ezt kideríteni, mit csinalnál a helyemben?



2021. jún. 30. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan, hogy az embereknek van hasonmásuk a világban, de hogy ugyanazon a településen lenne mindkét fél az elég ritka.

Nagyon sok bi pasi van akiről el sem tudnád képzelni, hogy kétkapura játszik.

Én például egy homofób ismerősömet találtam fent rómeón aki kíváncsi heterónak vallja magát, aztán a képein úgy pucsít, hogy a rosszlányokon lévő prostik is megirigyelhetnék :D

Amióta tudja, hogy tudom róla, már nem mer olyan kijelentéseket tenni a közelemben.

Ha találkozni akarsz vele akkor találkozz.

Ne félj, ő is ugyanazért van fent mint te.

2021. jún. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jó de tényleg nem tudom, hogy ő e aki a munkatárs.

Ez nagyon fura mert ha igen, akkor csendbe nézzük egymást irodába napi nyolc órába...

Vagy ő is úgy tesz mintha nem is beszéltünk volna társkeresőn, vagy az egy másik srac és csak bekepzelem? :D

2021. jún. 30. 11:48
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Megbeszéltem volna hogy első találkozónál csak beszélgetés,

És átmentem volna.

2021. jún. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!