Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi volt a legfurább, durvább,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legfurább, durvább, elmebetegebb üzenet, amit társkeresőn kaptál?

Figyelt kérdés
Gyűjtöm a legdurvább, legbetegebb, legtahóbb szövegeket, amit csak társkeresőn lehet kapni meleg férfiaktól.

2020. dec. 29. 11:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
olyan ronda vagy, ha fizetnél se kellenél
2020. dec. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Rám egy csávó rámírt, hogy 15 ezeréert megdugná a fiú kutyámat... Szerencsére lány macskám van, de ezen azóta se tudok elsiklani...
2020. dec. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugyan nem meleg cucc, de azt hiszem elég sok mindent tud überelni:


"Ha neked az izgalmat okoz, megcsinálhatjuk, hogy én lefekszem, te pedig áthajtasz rajtam egy terepjáróval."

2020. dec. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Valami olyan mint az elsőnek.

Azt írta: "én a férfiakat szeretem, nem a magadfajtákat."

Pedig nem vagyok feminim egyáltalán!

2020. dec. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
95%

Volt egy ilyen, aki arra izgult ha megtapossák. Azt akarta, hogy cipővel lépjek rá a testére, arcára.

Konkrétan nekem lett miatta szar kedvem, hogy hogy lehetnek ennyire nyomorult emberek, gondolom sokat bántották fiatal korába es kialakult ez nála... :(

2020. dec. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
92%

Kinyalta volna a sggemet, miközben szrok.

Hát, a kedvem is elment az egész keresősditől!

2020. dec. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
96%

Másolom :


Édes kis popó tündérem!


Te vagy Apuci szeme-fénye. A képeid maga a gyönyör. Az utolsó mindent visz.

Apud nevelni fog mint az édes kisfiát. Mint mondtam, Apa egy perverz ember aki használni is fog. Kezdésnek. Ha találkozásra kerül a sor csak meztelenül lehetsz. Max. női fehérneműkben. Amit biztos, hogy kapsz. Nyakörv, pórázzal. Négykézláb fogsz sétálni, popsidban vibrivel. Lesznek bilincsek is. Kéz és boka. Kötél. Kikötözve, összekötözve stb. Beöntés!!! Ki tisztítjuk a lukadat. Utána tágítás. Plug, vibrátor, dildók és Apucid farka is benned lesz. Fiatal vagy, hatalmasakat fogsz élvezni közben. Sperma itatás. Sajátod és Apudé is. Természetesen szopni is fogsz. Ha nem viselkedsz rendesen popsiverés. Nem kézzel. Szíj, korbács, bot stb. Lepisilés, pisiitatás. Ja és farok és herekínzás. Kakis és véres játék nálam nincs. Nagy-vonalakban kezdésnek ennyi. Választ várok, hogy tetszik-e amit írtam ill. ha vmelyik témát jobban feszegessük akkor arra fogunk elmenni.



Azóta még az oldalra se járok fel 😂

2020. dec. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
94%
Azt akarta hogy dugjam meg az ő rokonát aki egy tini fiú de nem akarja. Ja és 14 alatti. Próbáltam kiszedni több infót, hogy feljelenthessem őt, de eltűnt. Remélem hogy kamu volt. De anno nagyon felkavart, hogy ez akár lehet igaz is. Nagyon döbbenetes volt. Akkor voltam 17 éves...
2020. dec. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez volt az én félórás tapasztalatom:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..

2020. dec. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
95%
Ja, arra az oldalra csak akkor megyek fel, ha nagyon jó kedvem van és el akarom rontani gyorsan.
2020. dec. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!