Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Honnan tudja egy heteró srác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudja egy heteró srác hogy heteró-e vagy sem?

Figyelt kérdés

A kérdés tudom fura, de elmondom min agyaltam.

Nem izgatott soha az anál szex. Sőt elítéltem. Azonban a legutóbbi barátnőm akarta. Megpróbáltuk. Bejött. Sose izgatott a mélytorok. Ugyanígy voltam.


Szóval agyaltam, hogy sráccal se izgat de lehet ha kipróbálnám tetszene hisz ugyanúgy szop pl egy pasi is gondolom. Amúgy agyalok is egy ideje ezen hogy kéne tennem próbát de félek élvezném.


Szóval honnan tudja egy heteró srác hogy ő heteró? Hisz attól hogy mondjuk ha leszopna egy pasi és élvezném még nem akarnék sráccal járni meg együttélni, stb. Értitek a kérdésem? Tudom fura de ha átgondolod mégse annyira.



2021. júl. 13. 09:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nevezik meg egyre árnyaltabban ezeket az érdeklődéseket.
2021. júl. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
42%
Nekem az első szex sráccal közös masztiból lett. 15 évesen érdekelt kié mekkora és milyen. Tudni akartam hol is állok. Az osztálytársaim (fiú) több mint felének láttam állva a farkát mert rávettem hogy verjük együtt. Aztán az egyik ilyen úgy alakult, hogy a srác leszopott. Nem lettem meleg tőle. Csak rájöttem, hogy ez se rossz. Lehet ez most gonosz mondat de nekem a srácok is eszközök. A kezem helyett... Ezt el szokta fogadni mindenki. Ritkán vagyok amúgy sráccal. Szóval szerintem se kell ezt túlgondolni. :)
2021. júl. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Én még nem voltam sráccal. 19 vagyok. Bennem is zavaros miért próbálnám ki. Fura de nekem vhogy megtetszett videókban. Egyszer valaki mondta hogy nem is az van hogy akarunk dolgokat hanem látjuk és ezért akarjuk. És a mélytorkos példa jó példa pl. Szóval nekem is szerintem így jött. Lehet nem is fog tetszeni...
2021. júl. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

Az a hetero akit csakis az ellenkező nem izgat fel, csakis azzal hajlandó izgatást, kielégítést végezni.

A többi mind vagy bi, vagy homo. Ez oyyan mint a gravitáció, lehet vele küzdeni, de ez van.

2021. júl. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
full hetero pasiként még a gondolattól is kiráz a hideg, elfog az undor, hogy egy pasi (nem kell kötözködni, orvos az más, de oda sem önszántamból mennék) hozzáérjen, vagy ne adj Isten be is kapja. tehát én 100% ki tudom zárni, hogy ilyen engedem érdekelne, valaha is hagynám.
2021. júl. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
3-as vagyok. Nekem se izgató. Viszont ha élőben se izgat akkor tudom azt mondani hogy tényleg nem. Szerintem ez az igazi és hiteles teszt...
2021. júl. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Amit az utolsó válaszoló írt, szerintem is az fedi le leginkább a kérdésedre a választ.

Én mindig is heterónak vallottam magam mindaddíg míg nem kezdett el érdekelni milyen lehet sráccal úgy bármi szexuális dolog, azóta hogy kipróbáltam és megtetszett egyértelműen biszex vagyok, nincs mit tenni ellene.

2021. júl. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Én ezért próbáltam ki. Voltam egy mneleg sráccal. Amikor szopott, a fizikai ingerekre nyilván felállt, de az egész helyzetből hiányzott az az érzés, amit egy nő tud adni, a hangok, a test, az érintés, minden. Végül meg is dugtam, ha már ott voltam. Az is tök fura volt, fejben nem tudtam hova tenni a dolgot. Végülis tényleg a fizikai ingerekre tudtam csak elélvezni. Nem hiszem, hogy még egyszer sok kerül ilyesmire, maradok a nőknél.
2021. júl. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírtál általában így gondolkodik egy biszex srác.

Ha tetszik egy melegporesz és el tudsz rá élvezni akkor tudod a választ.

2021. júl. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9%
Onnan, hogy eldönti. Életvitel. A bu$ulas meg divat.
2021. júl. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!