Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Járnál ilyen külsejű pasival?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál ilyen külsejű pasival?

Figyelt kérdés
[link]

2021. júl. 18. 02:25
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Igen, de szakítanék, ha lekerül a ruha
45 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem.
2021. júl. 18. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Az őszinte válaszom, hogy nem tudom. Sajnos fogalmam sincs, hogy élőben hogyan reagálnék. Szerintem a személyisége döntene. Ha egyébként egy értelmes, kedves, figyelmes csávó, aki őszintén szeretni, szinte biztos vagyok benne, hogy a külseje nem számítana. Viszont sajnos nem tudom, hogy mekkora eséllyel jutna odáig a kapcsolatunk, hogy ezek kiderüljenek és tudatosodjanak. :(
2021. júl. 18. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%

Pufin ezerszer jobban nézett ki.

Gyors volt a fogyás tempója, ezért néz most így ki. Persze emberileg lehet egy nagyon aranyos, de akkor a testiség teljesen kiszorulna a kapcsolatból.

Ilyen kinézetnél még egy pufibb test is sokkal gusztusosabb, ha most ezért le is szóltok.

2021. júl. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha plasztikai sebésszel leszedetné a fölösleges bőrt, akkor igen.
2021. júl. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az arca szerintem helyes, de a bőrével kellene valamit kezdeni, mert így nagyon ronda és lehangoló látvány, ha levetkőzik.
2021. júl. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de azért bíznék benne hogy hosszabb távon meg szeretné magát csináltatni műtéttel.
2021. júl. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
:D Én csak azért, hogy bicikli pumpval vajon feltudom-e fújni XD
2021. júl. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az efféle korrekciós műtéteket ingyen elvégzik, vagy kisebb összegért. Valószínűleg ő is megműttette magát.
2021. júl. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8 Nem műtette meg magát. 😬 Rápakolt egy rakás izmot. Most nagyon másképp néz ki.
2021. júl. 18. 16:11
 10/13 A kérdező kommentje:

[link]

A videón még cuki, itt már túl nagydarab lett. 🙁

2021. júl. 18. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!