Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gondolkoztál már azon, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkoztál már azon, ha meleg vagy, hogy 35 éves korodon túl egyre többen fognak rájönni, hogy ez a helyzet?

Figyelt kérdés
Már aki nem vállalja/vállalhatja fel. Van valami megoldási ötleted vagy nem érdekel, ki mit gondol?

2021. júl. 24. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az se biztos hogy megérem azt a kort.

COPD, magasvérnyomás már most, túl sok volt a buli, cigi.

Ja amúgy nem érdekel, de nem jönnek rá, mert csak egy incelnek néznek alapból.

2021. júl. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Mindenki felvállalhatja. Mi az, hogy aki nem? :D Fegyvert fognak a fejedhez, vagy mi? Azt csinálsz, amit akarsz, mi köze másoknak hozzád? Ameddig másoknak akarsz megfelelni, addig a büdös életben nem leszel boldog és nem is fogsz senkit találni, csak hasonló mentális sérültet. 35 évesen akinek nincs és sosem volt senkije, arról mindenki sejti, hogy micsoda, ha egyáltalán érdekli. Mindenkinek megvan a saját élete, aki meg ezen csámcsog, az vagy homár, vagy látens homár, vagy egy mentális beteg, aki a saját problémáit nem tudja megoldani, helyette jó mást kibeszélni, stb. Le kell sz*rni másokat és azt csinálni, amit szeretsz.
2021. júl. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én nő vagyok, nem azért érdekel. Egy ismerősömön gondolkoztam. Igenis nem engedheti meg magának, mert magántanár, kisgyerekeket tanít, művészeti területen, ez az élete mint művész és mint tanár. Ha kiderülne róla, senki nem engedné hozzá a fiait tanulni és tönkremenne az élete! Biztos, hogy nem pedofil, komoly kapcsolatban van 10 éve egy pasival, de az emberek ilyenek, egész biztos, hogy rámenne a karrierje, az egész élete. Művészként folytathatná, abból is megélne valószínű, de kötve hiszem, hogy taníthatna a továbbiakban.
2021. júl. 24. 18:06
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Ülj le vele beszélgetni, ez így nem élet. Költözzön el, kezdjen új életet, kap munkát máshol is. Ha esetleg a Fideszt leváltsák végre, akkor a melegek visszakapják a jogaikat, és a szülők sem fognak sokáig hisztizni. Legyen bátor, vállalja fel magát. Saját magáért. Nem élet az, amit hazugságban élsz meg... Tapasztalatból mondom.
2021. júl. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Nasansu válasza:
71%
Én alapvetően a "senkinek semmi köze hozzá" elvet vallom. (A saját életemben is.) Professzionális környezetben nem normális ha szóba jönnek a szexuális preferenciák. Csak ha egy példát mondhatok: ez olyan, mintha egy amúgy heteró nőnek nyilvánosan ki kéne hirdetnie a családja, barátai és a kollégái előtt hogy ő ráébredt, hogy az anált jobban szereti. Váljék egészségére, ez a szakmai tudását nem befolyásolja, és a párján kívül senkinek semmi köze hozzá. Persze nehezíti a szitut hogy meleg srácon általában jobban látszik, hogy valami eltérés lehet a szexuális igényeiben a jelenlegi normákhoz képest, de hacsak ő nem szeretné ezt nagydobra verni, szerintem semmi oka nincs rá hogy megtedje. (Ha támogató a jelenlegi környezet, hanem.)
2021. júl. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én nem beszélhetek vele, mert nem tudja, hogy tudom. Nem akarok beleszólni, csak sokat gondolkoztam rajta, mióta ismerem és mióta rájöttem, hogy igazából milyen szomorú ez. Amíg őt nem ismertem, nem érdekeltek a homokosok, aljanépnek gondoltam őket. Ez a srác viszont mindent felborított bennem, amit éreztem a melegekkel kapcsolatban. Egy nagyon normális, rendes ember.
2021. júl. 24. 18:25
 7/12 A kérdező kommentje:
Valóban nem kell nagydobra verni, ebben igazad van. De ha rá fognak jönni, márpedig előbb-utóbb igen, mert ez egy extra jó pasi, akkor tök mindegy, hogy ő nem akarná nagydobra verni, és az is tök mindegy, hogy a FIDESZ mit enged és mit nem, a szülők reakciója borítékolható.:(
2021. júl. 24. 18:28
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Elég szomorú hogy valaki ez alapján ítél meg valakit és nem az alapján, hogy milyen ember..

Az ilyen szülő nem is értem miért vállal gyereket. Ha mondjuk meleg, esetleg transznemű lesz, akkor mit csinál vele?!

2021. júl. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

Pont 35 vagyok. Soha senkinek nem mondtam el, hogy meleg vagyok. De többen sejtik, még ha nem is mondják a szemembe.

De én úgy vagyok vele, nem is akarom senkinek elmondani, és akinek nem tetszik, hogy így egyedül élek , és nem csajozok, az tehet egy szivességet.

Ettől még nem fogok semmin változtatni. Ha valaki őszintén normálisan rákérdezne, annak nem tagadnám le, el mondanám.

2021. júl. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Forradalom kell. Mint 1848-ban.
2021. júl. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!