Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, melyik a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, melyik a legjobb pasi a Planetromeo oldalon?

Figyelt kérdés
A "Guycandy" menüponton lévő srácok közül lehet választani olyan srácokat, akik nagyon tetszenek, és írjátok le a nevüket, hogy mindenki megtudja nézni, aki tagja az oldalnak.
2021. júl. 25. 20:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Kategóriát benéztem, elnézést kérek.
2021. júl. 25. 20:19
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Én
2021. júl. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt a menü pontot én miért nem láttam eddig soha?
2021. júl. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tehát most már látod?
2021. júl. 26. 17:34
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem
2021. júl. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az érdekes
2021. júl. 26. 20:25
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak PC-n látható a Guycandy. Nekem mobilon nem jelenik meg, sem alkalmazásban, sem Chrome-on... De én is emlékszem rá, hogy volt olyan. Habár az az érdekes, hogy sokan közülük a Guycandy-ben nem is jó pasik. Sőt, egész csúnyák is vannak. Szerintem csak a kattintások alapján választja ki őket a rendszer. És ez igazából lakóhelytől is nagyban függ, aki nagyvárosban lakik, az nyilván több kattintást kap.

Én emlékszem egy pesti pasira, valami Beni volt a neve, 28 éves, a Guycandyn találtam rá. Ő tényleg jól nézett ki, bár már fogalmam sincs, hogy mi volt a profilja neve. :( Majdnem sikerült összehozni vele egy talit, de visszaléptem, mert nagyon zavart benne, hogy csak szexre hajtott. Biztos voltam benne, hogy már rengeteg fiúval volt, és annyira azért nem díjazom, ha ilyen szinten ki vagyok használva, utána pedig eldobva, szóval meggondoltam magam.

2021. júl. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!