Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire vállaljátok fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vállaljátok fel magatokat nyilvános helyen?

Figyelt kérdés

Láttam ma Pécsen két fiatal srácot. Egyikük egy biciklit tolt, mellette pedig a másik srác sétált. Fogták egymás kezét. Nagyon irigylem a bátorságukat, jó volt látni őket.

Viszont Felmerült bennem a kérdés, hogy ez mennyire gyakori jelenség? Vajon hány meleg meri így felvállalni magát, és a párját nyilvánosan?

Ti hogy látjátok ezt? Szoktatok ilyen meleg párokkal találkozni?



2021. júl. 26. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Én nem szeretem a nyilvánosságot, mert magánügy hogy kivel mit csinálok, ezért én a 4 fal közt szoktam
2021. júl. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok, félnék felvállalni. Ezért csodálkoztam amikor láttam őket, hogy fiatalon milyen bátrak.
2021. júl. 26. 17:17
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

#1

Mit szoktál a 4 fal között? Kézen fogva sétálni?

Nem vagyok meleg, de szerintem simán sétálhat egy meleg pár is kézen fogva, alig pár alkalommal láttam csak ilyet, de sose váltott ki belőlem semmi negatív érzést.

2021. júl. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Fiúként valóban különösen bátor dolog volt!


Bár, ha jól tudom, épp Pécsen komolyabb lmbt élet van.


Innen is minden jót nekik!

2021. júl. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Én még sajnos sosem láttam ilyet a saját szememmel ebben az országban... :c

Külföldön viszont szinte mindig, amikor mentünk nyaralni láttam meleg párokat kézen fogva sétálni. :D

Egyébként lehet, hogy én sem merném itthon, amilyen "elfogadó" ez a mi kis országunk... (:

2021. júl. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Én is úgy megyek, ha valamilyen problémája van valakinek meg tudjuk védeni magunkat.
2021. júl. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Legyetek bátrak, a kezdetekben a ti és más lgbtq+ emberek jövője is. Gondoljatok arra, hogy amikor majd eltűnnek a homofóbok, legalábbis nagy részük, és minden szexualitás normalizálva lesz, hogy ti is segítettetek ebben, történelmet írtatok. A bátrak irányítják a sorsot.
2021. júl. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
26%
En nem fogom meg a parom kezet nyilvanosan. Nem azert, mert nem merem, de nem vagyunk kivancsiak a felesleges figyelemre, esetleges bamulasra/beszologatasra. 28f
2021. júl. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!