Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg pasik, leszbikus nők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg pasik, leszbikus nők, rólatok hány ember tudja, hogy a saját nemetekhez vonzódtok? Ti mutatkoztok nyilvánosan párotokkal az utcán egymás kezét fogva?

Figyelt kérdés

2021. jún. 5. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Senki nem tudja, nem vállalom fel. Ha mégis megtörténne, akkor sem mennék kézen fogva az utcán.
2021. jún. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktuk nyilvánosan megfogni egymás kezét. Nyaralás alatt néha van olyan (pl. amikor Spanyolo-ban vagy San Franciscoban voltunk), ha a környezet elfogadó, akkor esetleg egy rövid időre kézenfogva megyünk.. Nagyon szeretjük egymást, de nem vagyunk annyira kézenfogósak.


Hány ember tudja rólunk? Hm.. közeli barátaink mind tudják, család mindkét oldalon tudja, ill. én egy elég nyitott környezetben dolgozom, a csapatomon belüli kollégák mind tudják. Páromnál csak pár közelebbi kollégája tudja. :)


31f m

2021. jún. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Családom tujda tólam. Ismerőseim nyilvánosan még nem, de majd terveztem elmondani. Vagy legalábbis nem tagadni, mert fárasztó és unalmas. Olyan helyen mutatkoznék a párommal, ahol elfogadóak. Viszont alapjáraton nem vagyok ilyen kézfogós az utcán, vagy smárolós.
2021. jún. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Eddig csak a barátaim, viszont 20 éves vagyok szóval nem sürget a idő, amúgy a családomnak is egyszer el fog kelleni mondani. De ha már fogja tudni a csalódom akkor nem fogom titkolni tovább, nincs értelme, és őszinte akarok lenni magamhoz, ha hazudok másokat ezzel azt jelzem magamnak hogy nem fogadom el magam ami teljesen nem igaz, ezért is mondanám meg annak aki rákérdez hogy van e barátnőm (csak akkor ha rákérdeznek mondom el). Azért is döntöttem úgy hogy nyitott leszek és elmondom másoknak mivek van egy meleg unaktesom akiről a egész család tudja hogy meleg, viszont mindenki úgy tesz mintha nem az lenne, és beszélnek a háta mögött, és nagyon rossz azt nézni ahogy próbálja azt mutatni ami nem ő, mintha ezért szégyellni kéne magát. Azért tudja a egész család hogy meleg mert rajtakapta őt a anyja és a apja egy sráccal és utána szét ment a pletyka. Volt is egy párja kb 1 évet jártak, mindenkinek azt mondta hogy csak barátok, pedig egyértelmű volt hogy nem csak barátok. Ezért én őszinte leszek magmmal és másokkal szembe ha ez valakinek nem tetszik engem nem érdekel, az vagyok aki vagyok ha nem tetszik akkor miattam szakíts meg velem minden kapcsolatot és ennyi, túl rövid az élet ahoz hogy színleljük a boldogságot.
2021. jún. 6. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!