Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek, hogy ne fájjon ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne fájjon ha dugnak?

Figyelt kérdés
Mindig eltűröm, mert remélem jó lesz, de nem változik.
2021. aug. 24. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Akkor ne legyél passzív, ha nem élvezed.

Nem mindenkinek való az, a melegek fele ezért is aktív.

2021. aug. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Több emberrel probáltad már vagy csak egy valakivel van ilyen élményed? Lehet hogy csak tul nagy a szerszáma a partnerednek. Ebben az esetben nem sokat tehetsz ellene.

Ha kissebb szerszámú srácnál is ez volt, akkor vagy te izgulsz miatta és nem tudsz ellazulni, vagy csak a partnereid tul durvák veled. Bármelyik is legyen a lényeg hogy minél több sikosítót használjatok!

2021. aug. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se jön össze hogy élvezzem.:(
2021. aug. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 cseppszi ***** válasza:
94%
Hát ha csak eltűröd az nem jó. Onnantól kezdj egyáltalán neki is, amikor már rá vagy izgulva és kívánod is és a partnered is felkészült és nem csak a saját örömére akar megdugni, hanem közös örömből - onnan kezdve fogod csak élvezni addig meg épp hogy nem egy megerőszakolás és nem élvezkedés.
2021. aug. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez is egy hülye megfelelési kényszer. Vannak olyan meleg párok ahol csak oráloznak és kiverik egymásnak..
2021. aug. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
olya keress aki nem xarik a fejedre.
2021. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fájt sokáig... de több dolog kell, olyan aktív aki finoman teszi be, aki tudja is használni... megfelelő síkosítás most mindegy hogy mivel ha nektek jó, illetve legyél ellazulva, használhatsz popperst, és tágítsd magad, vegyél dildót, sikosítót, használj anal plugot naponta sok órán át, nekem bevált, azóta nagyon nagy méreteket is be tudok venni fájdalom nélkül
2021. aug. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
*7-es vagyok, 22 éves passzív szub szolga vagyok
2021. aug. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 -remete- ***** válasza:
100%
Szoval igen ha szeretnéd hogy dugjanak kell a tágítás az elmény. A sikosítás analplug dildó a partner agyi éretsege, hogy nem csak az ő öreme számít. Stb. Lehet élvezni. De abban is igazuk van az előttem szólóknak, ha szar az aktív akkor fáj akarmit csinálsz. A szerepről annyit, hogy szemvedély kell kémeia és mehet a móka
2021. aug. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!