Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha egy biszexuális férfi erre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy biszexuális férfi erre kér, akkor lehet hogy inkább meleg?

Figyelt kérdés
Én heteroszexuális nő vagyok. A párom biszexuális férfi. A szex nagyon jó köztünk. Az utóbbi időben viszont felvetette, hogy ujjazam meg, és egy műpénisszel du..am meg. Nem volt még biszexuálissal kapcsolatom. Ez mennyire elfogadott kérés egy biszexuálistól? Vagy ez már inkább jobban megy a homoszexualitás irányába? (Nem tudtam hogy ezt a kérdést a biszex kategóriába, vagy ide írjam ki. Ezt választottam.)
2021. szept. 6. 08:39
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy még nem volt biszexuálissal kapcsolatom.
2021. szept. 6. 09:24
 12/18 anonim ***** válasza:
92%
Ne aggódj, teljesen rendben van... Annak meg sztem örülj, hogy ennyire őszinte veled a pasid.
2021. szept. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Biszexek akiket ismerek ez a problémájuk

Igen leparkolnak egy az ellenkező nem mellet,

De néha igénylik a salyát nemüket ezt el lehet nyomni pár hónapig vagy pár évig rengeteg feszültséggel jár mind két fél részére.

Nem általánosítás tény a biszexek vagy csalnak, vagy nyitott kapcsolatban élnek.

2021. szept. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet hetero férfi is kérhet, mivel a prosztata izgatása nagyon jó érzés. Ettől senki se lesz meleg vagy bi.

Meleg akkor lesz valaki, ha kizárólag férfiak érdeklik.

2021. szept. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen elfogadott egy biszextől, már ha a partnere ezt elfogadja. És ahogy írod, elfogadod, innentől kezdve semmi gond nincs.


Homoszexuális nem lehet, mert veled van szexuális kapcsolata. Amiért ujjazást, műpéniszt kér, az azért lehet, mert a férfikapcsolataiban ő valószínűleg passzív vagy uni.


Én is biszex pasi vagyok, de fiús dolgokat nem kérek a nőktől, a mostanitól se, valszeg azért, mert a fiús kapcsolataimban aktív vagyok, így amúgy sem kívánom, hogy egy férfi belém hatoljon (szopni azért persze imádok), így az se kell, hogy egy nő hatoljon belém akármivel.

2021. szept. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Fel áll rád a farka, veled akarja megélni a vágyait és elmond mindent őszintén. Szerintem nem lehet panaszod semmire, ha hiányzik neki valami majd úgyis szól.
2021. szept. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. szept. 6. 11:39
 18/18 anonim ***** válasza:
82%
Valszeg csak simán biszex.
2021. szept. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!