Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha egy biszexuális férfi erre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy biszexuális férfi erre kér, akkor lehet hogy inkább meleg?

Figyelt kérdés
Én heteroszexuális nő vagyok. A párom biszexuális férfi. A szex nagyon jó köztünk. Az utóbbi időben viszont felvetette, hogy ujjazam meg, és egy műpénisszel du..am meg. Nem volt még biszexuálissal kapcsolatom. Ez mennyire elfogadott kérés egy biszexuálistól? Vagy ez már inkább jobban megy a homoszexualitás irányába? (Nem tudtam hogy ezt a kérdést a biszex kategóriába, vagy ide írjam ki. Ezt választottam.)
2021. szept. 6. 08:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Rajtad múlik mennyire vállalod ezt be. Mi nálunk ez belefér.
2021. szept. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Én is bi vagyok és szeretem ezeket, de férfira sokkal kevésbé vágyom, mint nőre. Nőkkel tudom csak elképzelni magam szex közben és kapcsolatban is, csak enyhe biszex fantáziáim vannak. Ezek pedig amiket felsoroltál engem főleg lánnyal izgatnak, tehát nincs okod aggódni.
2021. szept. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
4%
Nincs olyan hogy biszexuális férfia!Erről volt több tanulmány -Azok a férfiak akik biszexuálisának nevezik magukat csak felkeltik szexuális érdeklődésüket a férfiak de nem nők .
2021. szept. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

A kérdésed szöges ellentétben van az általad leírt tapasztalatokkal.

Tehát írod , hogy jó köztetek a szex, akkor hogy a francba lehet homoszexuális?

Egy meleg elvileg nem igazán tud megkívánni egy nőt , főleg rendszeresen nem .

Csak széles spektrumon mozog nála a szexualitás .. ennyi

2021. szept. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ő már volt férfival is, meg volt többesben is. Rólam tudja hogy a többes kizárt. Ezt el is fogadta. Egyes, nem mondtam hogy nem fér bele nekem a kérése, mert meg fogom tenni neki. A kérdésem arra vonatkozott hogy ez biszex embernel ha nővel van kapcsolatban, mennyire gyakori, illetve "alap-e"?
2021. szept. 6. 08:54
 6/18 anonim ***** válasza:
21%
Nővel akarja csinálni, ergó heteroszexuális dolog.
2021. szept. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hogy lenne hetero ha mondtam mondta volt már férfival is?
2021. szept. 6. 08:57
 8/18 anonim ***** válasza:
73%
Akkor biszex , most ezen vekengsz komolyan??
2021. szept. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
8-as ennyire nem érted a kérdésem? (És tényleg nem de okoskodsz.)
2021. szept. 6. 09:14
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha tőled kéri miért lenne homo?? Tisztában vagy a szavak jelentésével. Az egy pasinak erogén zóna .

Persze tudom egyeseknek már azért b..i valaki ha ápolt ,higiénikus, és igen akár alkalmas ilyen jellegű élvezetekre is , de attól még szerintem ezzel semmi baj nincs néha napján.

2021. szept. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!