Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg lehet a párom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg lehet a párom?

Figyelt kérdés
Pár hónapja jöttünk össze. De 2,5 ève ismerem.Előttem csak barátnői voltak. Tudtam minden vágyáról, extrèmebb dolgairól de ezt mègsem merte megosztani velem. Ha bármit el akar mondani mindig figyelek ès itèlkezès nèlkül meg szoktuk beszèlni de ezt szègyelte ès nehezen birtam kiszedni belőle mert azt mondta szègyenli hogy ezt megtette. Már 1,5-2 hónapja együtt voltunk amikor ő elment egy lebeszèlt találkozóra egy fèrfival aki orálisan kènyeztette. Semmi más nem törtènt. Se csók, se simi. Ez kiderült elèg gyorsan. Megkèrdeztem mit akar. Azt mondta meg se fordult a fejèbe hogy rajtam kivül mást válasszon. Nem azèrt ment mert meleg vagy akár a lehetősège is felmerült benne. Hanem csak ki akarta próbálni (azt hitte máskèpp csinálnak a fèrfiak valamit) ès ezt a vágyát elengedni mielőtt gyerek vagy házasság lesz. Ő 33 èves èn pedig 28. Nekem ez borzasztó volt..megcsalásnak èlem meg ès szörnyű èrzès hogy ez kellett neki de elfogadtam. Adtam neki esèlyt. Sokszor átbeszèltük hogy őt nem èrdeklik a fèrfiak, neki nő kell ès azon belül is èn. Mègis ott ül a kisördög a fülemnèl..Nyilván ez kevès információ de nekem mègis segitsèg lenne,hogyan oldam ha esetleg meleg de ha meg nem akkor mièrt akarta ezt ennyire? Lètezhet hogy heterokènt ki akarja ezt próbálni?

2021. szept. 6. 14:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Igen léteznek. Irhatsz privit ha gondolod
2021. szept. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Biztos nem hetero és nem is meleg. Egyszerűen biszex, ahogy a férfiak egy nagyon jelentős része az. Az mondjuk nem helyes, hogy ezt ki is éli hátad mögött.
2021. szept. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Nekem ez már akkor nem fért volna bele.
2021. szept. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

1) A párod semmiképp NEM meleg / homoszexuális, legfeljebb enyhén biszex, akit az ellenkező nem jobban érdekel. Ugyanis a biszexualitásnak is vannak fokozatai. A biszexualitás soha nem jelenti azt, hogy a férfiakat, és a nőket egyformán (50-50%-ban) kedveli, aki biszex.

2) A leírásod szerint nem a hátad mögött csinálta, hanem minden titkát, vágyát elmesélte neked. Ha eddig ezt tette, gondolod, hogy ezek után sumákolni fog? Én nem tudom, mert te ismered, de ebbe csak gondolj bele.

3) Míg ő teljesen megbízott benned, addig neked benne megrendült a bizalmad. Tedd fel magadnak a kérdést: Miért, és ez jogos-e? Lehetséges, hogy egy igazi kapcsolatot löksz félre azzal, hogy most féltékeny vagy, illetve megcsalásnak számítod ezt a kis liezont, amit úgy vettem ki a szavaidból, hogy előre tudtál. Hagytad, hogy megélje a vágyát, most pedig attól tartasz, meg fogja tenni máskor is.


Nézd. Nem kertelek. A pasik tényleg másképp (jobban) csinálják a saját neműkkel az orális szexet, épp amiatt, mert pontosan tudják, hogy mit, és hogyan kell. Ezzel mi nők, nem tudunk versenyezni. DE megtehetjük azt, hogy törekedünk rá, hogy a lehető legjobban csináljuk. Benned most felmerült az, hogy van valami, amit soha nem fogsz tudni a párodnak megadni, ugyanakkor ő mégis habozás nélkül téged választott. Azért ez mégis csak jelent valamit. Tehát ne hallgass a válladon ücsörgő kis ördögre, mert lehet, hogy olyan esélyt hagysz ki, ami kevesünknek adatik meg.

2021. szept. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Én tudnék mesélni durvábbakat is amiből kiderülne, hogy meleg-e a párod
2021. szept. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem tudtam előre. Mert ezt az egyet nem mesèlte el hogy ez vágya mert szègyelte. Ezt le is irtam. Ezt sunyiba csinálta a hátam mögött.
2021. szept. 6. 15:30
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

Jó, de azért mégis csak bevallotta, és téged választott.

A bizalmatlanság csak mérgezi a kapcsolatotokat.

2021. szept. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

Ez biszex vonás

Nem akar férfival semmilyen kapcsolatot kialakítani mert neki csakis női pár kell.

De benne van a pakliban hogy mást is ki fog próbálni.

Az viszont biztosra venném hogy elhagyni nem fog soha, főképp ha engeded neki hogy kiélje ezeket a vágyait.

Minden kapcsolatban illetve palinak van hibája kinek mi fér bele?!

2021. szept. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%

Ne haragudj, de aki ilyet csinál a párjával, az nem szereti. :D Én páros lábbal b*sznám ki. Nyilván a te döntésed, de mondjuk én ettől sokkal büszkébb vagyok. Az, hogy valaki nem éli ki magát és elfojt bizonyos vágyakat, az már az ő problémája és hibája. Ezért nem kéne folyamatosan a környezetnek és a társadalomnak megfelelni és nem történnek ilyen esetek. A párod lelki világa az szét van b*szva, ennyit elárulok. Ha még magadtól nem jöttél rá. Úgyhogy javaslom, hogy látogasson egy pszichológushoz. Akár mehettek ketten is párterápiára. Tudod, az a probléma, hogy aki egyszer ilyet csinál, az fog többször is. Főleg, hogy te még meg is bocsátottad. Ez mind épül ám a tudatalattiba(Hogy ilyet is lehet melletted.). Egyébként ahol egyszer megszakadt a bizalom, ott vége van a kapcsolatnak. Lehet azt húzni évtizedkig is, de annak vége. :D Hiába is gondolják sokan, hogy boldogok is azok, akik ennyi ideje együtt vannak. Csak megszokásból maradnak együtt és gyávák újat keresni. Elfásulnak, nincs kedvük újra ismerkedni. De ez mindenkinek a saját döntése.


Egyébként meg gusztustalan dolog játszani a másikkal. És az nem kifogás az ő részéről sem, hogy de csak egyszeri eset volt, stb. Az elfojtás torzítja a jellemet. Ilyen még fog többször lenni, de majd megtapasztalod.

2021. szept. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
Ja és nem hetero, hanem biszexuális. Csak elfojtotta a vágyait és ez lett a végeredménye. Viszont semmiképp ne okold magadat, mert annak nincs értelme. Igaz, hogy mindenhez két fél kell, hiszen biztos voltak előjelei dolgoknak. És bocs, de szerintem ilyennel gyereket ne csinálj. A gyerek az nem tulajdon és játék, hanem egy nagy felelősség. Gyereket csak olyannal vállalj, ahol teljese a bizalom. Kölcsönösen!
2021. szept. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!