Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Igaz lehet, hogy a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lehet, hogy a férfiak mellbimbója érzékenyebb, mint a nőké?

Figyelt kérdés

Még régen valami orvosi könyvben vagy cikkben olvastam ilyet. Az enyém mindenesetre annyira érzékeny, hogy már puszta ingerléssel orgazmus közeli állapotba jutok. Maszturbálásnál mindig simogatom, de már önmagában is nagyon kéjes érzés. Elcseppenni mindig elcseppenek tőle. Viszont azt tapasztaltam, hogy sok fiú nem is nagyon "használja" kéjkeltésre. Talán nekem különösen érzékeny?


40F



2021. szept. 20. 22:41
A kérdező szavazást indított:
Én is imádom simogatni.
Én csak másét.
Nekem a mellbimbó nem erogén zóna.
42 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Nekem aztán sarokcsiszolóval is lehetne birizgálni, nem történne sok minden.
2021. szept. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Nekem kellemetlen, mondhatni fájdalmas, ha valamit akarnak csinálni vele.
2021. szept. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem igaz, sőt nagyon sok pasinak herótja van attól ha a mellbimbóját birizgálják. Ettől még vannak olyan pasik akiknek kellemes érzetet nyújt, te is ezek közé tartozol, de NEM ez az általános.
2021. szept. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Minden az ingerlés módjától, erősségétől függ és persze itt is vannak tanult-tapasztalt elemek az elért élményhez való eljutás folyamatában.
2021. szept. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
nekem is kellemes érzés ha ingerlik
2021. szept. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#4


A tanulásban lehet igazság. Valószínűleg az enyém is azért annyira érzékeny, mert már évtizedek óta "edzem". :)


Köszönöm a válaszokat. Igen, ahogy sejtettem, inkább vegyes eddig a kép.

2021. szept. 21. 07:20
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a párom mindig jobb bimbómat izgassa, és azt imádom. de a bal bimbim meg nincs be edztetve, és nagyon érzekeny.
2021. szept. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Nekem kifejezetten erogén zóna. Kemény erekciót okoz az ingerlése.

Ha pl szex közben izgatják a bimbóm, vagy nyalogatja miközben veri, sokkal hamarabb el is élvezek.

De nem gondolom, hogy ennek bármi köze van a nemhez, sok pasinak erogén zóna, de a nőknél is tök változó.

Volt olyan csajom aki teljesen benedvesedett tőle meg olyan is, akinek kb olyan semleges volt mintha az orra hegyét nyalogattam volna.

2021. szept. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
91%
Az enyém nem igazán érzékeny, konkrétan ingerlésnél nem történik semmi. 29F
2021. szept. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

Ez nagyon jó (legalábbis nekem):

8:15-től: [link]

2021. szept. 22. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!