Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Igaz lehet, hogy a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lehet, hogy a férfiak mellbimbója érzékenyebb, mint a nőké?

Figyelt kérdés

Még régen valami orvosi könyvben vagy cikkben olvastam ilyet. Az enyém mindenesetre annyira érzékeny, hogy már puszta ingerléssel orgazmus közeli állapotba jutok. Maszturbálásnál mindig simogatom, de már önmagában is nagyon kéjes érzés. Elcseppenni mindig elcseppenek tőle. Viszont azt tapasztaltam, hogy sok fiú nem is nagyon "használja" kéjkeltésre. Talán nekem különösen érzékeny?


40F



2021. szept. 20. 22:41
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

#10


Cuki fiúcskák. De érdekes módon engem csak úgy izgat, ha egyszerre ingerlem mindkét bimbót.

2021. szept. 22. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!