Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Belementem egy szexrandiba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belementem egy szexrandiba egy Tinderen megismert sráccal, de a meleg ismerősöm azt mondta, hogy vele inkább ne és vigyázzak vele, de nem indokolta meg, hogy miért?

Figyelt kérdés

Mivel eddig csak egy 4 éves kapcsolatom volt, picit szeretném kihasználni a "fiatalságom", és kalandozni pár pasival. Megismerkedtem Tinderen egy nagyon szexi, nagyon értelmes 43 éves pasival, és megbeszéltük, hogy holnap este találkozunk személyesen egy kávézóban, és ha kölcsönös élőben is a szimpátia, akkor a lakásán folytatjuk.


Természetesen elmeséltem ezt az egyik meleg barátomnak, aki azt mondta, hogy inkább mondjam le, és vigyázzak vele, de megindokolni nem indokolta meg, ha rákérdeztem, akkor is annyit mondod, hogy mert csak.


Mitévő legyek? 22/passzív


2021. szept. 28. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha n tudja megindokolni, akkor szimpla rosszindulat ez a részéről.


Főleg ha kávézóban találkoztok, akkor le fog jönni neked a személyes talinál, hogy kell-e vigyáznod vele vagy sem.

A kávézó egy nyílt, publikus hely, semmi félnivalód nincs.

2021. szept. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én addig faggatnám a barátod amig ki nem böki hogy miért mondta ezt. Mármint ha már bedob egy ilyet akkor mondja el az egész sztorit. Nem tudom mennyire vagytok közeli barátok, de szerintem az a minimum hogy megindokolja.

Lehet volt köztük valami, de akkor legalább nagyvonalakban mesélje el hogy miért volt rossz, egy barát ennyit megérdemel.

Nem ismerem a barátod, de a másik lehetöség az hogy irígy hogy valami összejön neked, de te tudod hogy ez reális lehet e.

2021. szept. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Amikor rákérdeztem, hogy miért talán voltál már vele mondta, hogy ő is aktív és nem tudna vele mit kezdeni, meg hogy neki egyáltalán nem jön be.


Annyit sikerült még indokkén kiszednem belőle, hogy szerinte jobb lenne, ha nem adnám oda a testem idegen embereknek, hanem inkább egy korombelinek akit ismerek, mert az biztosabb mint egy idegen.

2021. szept. 28. 14:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek az ő félelmei.

Valaki szeret pl. idegennel szexelni, mert van egyfajta varázsa.

2021. szept. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Korodbelinek akit ismersz. Van másik meled barátod, akire gondolhatott ezzel? Vagy netalán magára gondolt?

Egyébként elsönek mindenki idegen, szóval ez nem jó indok.

A szimpatikus a pasi, rendesnek tünik akkor menj el a randira. Beszéltek és meglátod. Még az se kötelezö hogy rögtön felmentek hozzá, lehet az a második randin is, én igy szoktam. Elsö randin még nincs szex az csak az ismerkedésről szóljon.

Aztán kitudja, ha jó a szex akkor még késöbb is összejárhattok.

2021. szept. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kovpet ***** válasza:
100%

"mert csak"


Ez a barátod nem egy meleg férfi, hanem egy nő :)

2021. szept. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!