Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak nekem fura ez így vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem fura ez így vagy másnak is? (Melegek vagyunk)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám, hogy a párommal elmentünk szaunázni, és kiszúrt minket egy másik meleg fiatal srác,

A páromnak elkezdett állni, nekem nem mert zavarba is voltam és mind a kettőnknek az első kapcsolata 4 éve vagyunk együtt.

Nekem egy kicsit sem kezdett állni sőt nem is nagyon tetszett a dolog, de félek, hogy mással is kiakarja próbálni vajon? Ki is tudta volna verni én egyáltalán nem.

Velem van a probléma, hogy nem izgat és fel se áll vagy már mást akar a párom inkább?



2021. okt. 24. 11:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Szóval látott egy másik srácot és arra elkezdett neki állni?


Nos, nem vagyok férfi így nen tudhatom mitől áll csak úgy fel egy férfi pénisze..


De engem zavarna a dolog. Nem lehet hogy maga a szitu izgatta fel?


Milyen a szexuális életetek? Kielégítő?

2021. okt. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 harebell ***** válasza:
95%
Ha 4 éve együtt vagytok, szerintem nyugodtan rákérdezhetsz a dologra, ha már ennyire nem hagy nyugodni. Simán lehet, hogy csak ezt hozta ki belőle a szituáció, nem feltétlenül a másik srácnak szólt a dolog.
2021. okt. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Mondta, hogy tetszett neki, higy engem is megnéztek és ez is felizgatta, a szitu is felizgathatta de mikor 3 an bent vagyunk a gőzkabinba mindenkinekk all csak nekem nem és persze idegesitett is es zavarba is voltam

Velem van a baj?

2021. okt. 24. 11:59
 4/16 harebell ***** válasza:
100%
Szerintem nincs baj se veled, se vele, egyszerűen mást hozott ki belőletek a helyzet. Ha amúgy minden rendben van köztetek, akkor nem érdemes ezen pörögni.
2021. okt. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én vagyok ennyire maradi, hogy szerintem valaki kapcsolatba van akkor ez nem igazán fér bele?
2021. okt. 24. 12:27
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Még hetero kapcsolatokban is mimden más jöttmentre feláll a pasik farka
2021. okt. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. okt. 24. 12:35
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Jaj de fiatal lehetsz ha azt hiszed nem állhat fel minden szarra. Igen, akkor is fel fog állni ha más is bejön külsőre. Nem tudatos és fölöslegesen csapsz nagy ügyet belőle.


Statisztikailag többségben vannak azok akik nem az első párkapcsolatukban élik végig az életüket, ezért azon se érdemes aggodni, hogy szakít. Élvezd a vele töltött időt, fejleszd magad sajat ízlésed azerint, és alakul ahogy alakul.

2021. okt. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Saját lakást szeretnénk venni a közeljövőben, de olyan fura érzések kavarognak bennem, kevesett vagyunk együtt sexuálisan,mind a 2 en otthon lakunk még, lehet többre vágyik, hogy kiprobalhassa massal gondolom
2021. okt. 24. 14:03
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
Hát beszélj vele. Mondjuk én biztos kiraknám a páromat, ha mást akarna k*rni. :D Nekem ilyen megbízhatatlan, ösztönlény biztos nem kéne. Mármint ezt nem párodra értem, hiszen nem ismerem. Nekem nem szokott felállni másokra. Egyszerűen nem érdekelnek. Bár lehet, ez azért is van, mert mindig fiúk társaságában voltam, így nem igen érdekel. Bár van olyan, hogy csak úgy spontán fogja magát és feláll és nem azért, mert felizgultam valakira. Ilyen is van gyakran nekem, akkor meg pl hogy magyaráznám ki, hogy igazából nem izgultam fel senkire. :D Nem csak akkor áll a farok, amikor felizgulás történik. Nyilván az a gyakoribb, de azért ez nem így működik.
2021. okt. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!