Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak nekem fura ez így vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem fura ez így vagy másnak is? (Melegek vagyunk)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám, hogy a párommal elmentünk szaunázni, és kiszúrt minket egy másik meleg fiatal srác,

A páromnak elkezdett állni, nekem nem mert zavarba is voltam és mind a kettőnknek az első kapcsolata 4 éve vagyunk együtt.

Nekem egy kicsit sem kezdett állni sőt nem is nagyon tetszett a dolog, de félek, hogy mással is kiakarja próbálni vajon? Ki is tudta volna verni én egyáltalán nem.

Velem van a probléma, hogy nem izgat és fel se áll vagy már mást akar a párom inkább?



2021. okt. 24. 11:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy az elég nagy gond, hogy nem éltek együtt. Akkor nem is ismeritek egymást igazán. Szóval ezt ennyi ideig nem kéne elhúzni. Csak úgy tudod megismerni a másikat ténylegesen, ha együtt élsz vele huzamosabb ideig. Szóval ez már egy hiba, persze nem jelent feltétlenül rosszat, főleg, ha terveztek együtt lenni. De ideje volna egybeköltözni.
2021. okt. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
71%
Úgy vagyok vele, hogy bár szüleimtől monogám kapcsolati mintát láttam, elvégre majd 31 évig éltek házasságban, apám halála miatt. Viszont mivel mostanság olvasgatok a nyitott és poliamor kapcsolatokról, plusz a meleg kapcsolatokról, így ha max barátságot érezne a párod az illető iránt, vagy csak kanosság miatt, akkor nincs mitől félned, ha kicsivel több, akkor bonyolultabb... Mindenesetre tedd fel a pasidnak a kérdéseidet, nyugodtan, nem szemrehányva, hogy mi a helyzet?
2021. okt. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%
Meleg szauna volt hogy senkit nem zavart 2 álló farok? Hány évesek vagytok? És a srác akire feláll neki?
2021. okt. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha feláll egy másik srác látványára ....azzal nincs semmi probléma.ez a tipikus mondat szerintem igaz.....hűséget fogadtam nem vakságot.
2021. okt. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
67%

Jaj de le fogtok pontozni ha őszintén válaszolok

Első kapcsolat mint mondtad

Nincs semmi gond ha fel áll neki másra, barátkozz a hármas gondolatával.

Ha részletesebb választ szeretnél, írjál privátban.

2021. okt. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem meg ne barátkozzon a hármason, ha ő nem akarja. :D Nem kell engedni ilyen befolyásoknak. Ha érzed, hogy neked az nem való és még árt is, akkor felejtsd el. Az meg amúgy sem párkapcsolat már. Azok csinálják ezt, akik gyávák váltani, mert úgy gondolják, hogy nehezen találnának mást, vagy már lusták újra mindent elmesélni egy új partnernek. Szóval szerintem nem kell ezzel barátkoznod. Ha van elképzelésed, akkor tarts ki amellett.
2021. okt. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!