Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy reagáljak megfelelően?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagáljak megfelelően?

Figyelt kérdés

Az egyik barátom valószínűleg meleg (több helyről hallottam, de még nem coming outolt hivatalosan). Jó barátok vagyunk, de minden bizonnyal a bizonytalansága miatt nem merte nekem soha bevallani, vagyis inkabb kereste az útját. Több dolgot is a frusztráltsaga miatt utólag közölt velem mindig is, amikor kész volt rá.

Mostanában sokszor hangoztatja, hogy el akar mondani nekem valamit, de még nincs kész rá. Most megismerkedett valakivel, kivirult, de furcsa, mert amennyire örül annyira titkolja a személy kilétét. És a nagy szerelem közepette is folyamatosan mondogatta hogy valamit el akar mondani de keresi a megfelelő helyet időt, nem mondhatja el akárhol/akárhogy.

A kérdésem: ha a beismerés lenne az a dolog, hogy reagáljam le jól? Nagyon érzékeny személyiség, nekem semmi bajom a melegekkel, ezt ő is tudja, szóval részemről az elfogadással nincs gond. Elvégre ő is elfogadja, hogy én hetero vagyok, haha 😅 de mégis mi az a jó reakció? Főleg olyanok véleménye érdekel, akik coming outoltak egy jó barátjuknak, akiknek a reakciojatol esetleg féltek egy kicsit. Vagy fordítva. Köszi!!



2021. nov. 19. 20:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Köszi!

Én várom mik lesznek a fejlemények

2021. nov. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%
A meleg fiúk az Univerzum szetetetbányái. 🤗❤️
2021. nov. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Odalépsz és kérded: Buz1evagy?
2021. nov. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Jelentem: jól ment minden szerencsére. Valóban az volt egy "titka", a másik az ebből adódó frusztráltsága, hogy nem lehet önmaga. Sajnálom emiatt, de mondtam neki, hogy támogatom mindenben. Viszont attól egy kicsit félek, hogy nem a legjobb partnert fogta ki magának elsőre, remélem nem fogja csalódás érni.

Köszi mindenkinek a normális választ :)

2022. jan. 28. 09:21
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Köszi hogy megírtad!
2022. jan. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon rendes es intelligens srac vagy, attol fuggetlenul hogy hetero vagy :). En 27 eves, 100% passziv meleg fiu vagyok.
2022. jan. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!