Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak szerintem támogatja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem támogatja a melegeket a Telekom? (nem homofób, gyűlölködő kérdés..)

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mint ahogy tudom a Nagy Hall az konkrétan a Telekom tulajdonában van és , ha megengedi, hogy ilyen: [link] rendezvényeket tartsanak ott akkor támogatja szerintetek a melegeket (még a szponzor logó is ott van), amúgy volt már hasonló ügye a t-nek. Nem homofób kérdés! Én is meleg vagyok.

2021. nov. 27. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is meleg vagyok, de engem nem igazán támogatnak. Még nem láttam a bankszámlakivonatomon ilyet hogy bejövő utalás MTelekomtól… egy időben viszont kimenők voltak mert ők voltak a szolgáltatóm - akkor a szerződéskötéskor 20000ft vagyoni biztosítékot szedtek be tőlem mert az előző bérlője annak a lakásnak korábban nem fizetett nekik… így azt mondhatom hogy inkorrektek annál inkább voltak.
2021. nov. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megértem.
2021. nov. 27. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem támogatás, csak a rendezvényhelyszínt kiadták (jó sok pénzért) annak aki kivette mert az úgy gondolja nyereséges bulit tud csapni. Ha az operarajongók klubja vette volna bérbe akkor annak adják ki.
2021. nov. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az Akvárium köti le a bulikat, nem a Telekom, ők csak a helyszínt szponzorálják. A T logo része az Akvárium logónak, így az rákerül mindenre amire az akvárium logó, lásd a többi flyert.


Ezzel együtt gondolom semmi bajuk a melegekkel és egy ilyen rendezvénnyel, ezek a nagy cégek amúgy is szeretnek elfogadónak/támogatónak mutatkozni.

2021. nov. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szoktak a Prideon vonulni, de ezen kívül nem hiszem hogy egyéb más módon támogatnák a melegek jogait. Ők egy nagyvállalat, és muszáj semlegesnek maradniuk.
2021. nov. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!