Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért ennyire gyűlölködők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire gyűlölködők manapság a leszbikusok?

Figyelt kérdés

Nem tagadom néha szoktam leszbikus kérdéseket olvasni.

Nincs ennek különösebb oka. Nem válaszolgatok össze- vissza. Nem szoktam nőnek kiadni magam. Egyszerűen csak olvasgatok. Ennyi.

S tapasztalom ezt az elképesztő gyűlöletet, amit egyszerűen nem tudok hova tenni.

Én kis naiv azt gondoltam az még érthető, hogy a mai leszbikusok jórésze egyszerűen azért lett leszbikus, mert meggyűlölte a férfinemet. Ez még érthető és világos!

De az, hogy a magát biszexnek valló lányt is ennyire gyűlölik a leszbikusok, az számomra elképesztő!

Miért? Csakmert azelőtt volt egy élete? Képzeljétek mindenkinek volt egy élete előtted.

Manapság már nagyon nehéz szűz lányt találni. Sőt! Nagy az esély rá, hogy az a leszbikus, aki csak azért eldob magától egy lehetőséget, mert a lánynak, aki tetszik azelőtt volt egy élete…

Hát ilyen hozzáállással jó eséllyel még 40 évesen sem lesz senkije. Megkeseredett nő lesz az ilyenből, a saját hülyesége miatt…

És ott van a másik dolog!

Ahogy mondtam, nem válaszolgatok össze- vissza. De néha mégis megesik, hogy olyan kérdésre bukkanok, ami válaszra érdemes, ezért válaszolok.

Számomra olyan nem létezik, Hogy csak és kizárólag hetero, vagy biszex vagy leszbikus kérdés. Ha tudok rá válaszolni, akkor megteszem. Vagy épp én kérek tanácsot… igen akár leszbikustól vagy meleg vagy biszex pasitól…

Mégis megkaptam már, hogy hogy képzelem én, hogy leszbikus kategóriába pasiként írni mertem. Holott az adott kérdésnek köze nem volt ahhoz ki kivel bújik ágyba.

Tahát a lényeg, két kérdés! Miért fröcsögnek gyűlölettől a leszbikusok, ha egy lány vállalja, hogy ő azelőtt volt már férfival? És miért fröcsögnek a gyűlölettől, ha felteszek egy kérdést vagy válaszolok, holott heteró férfi vagyok…



2018. okt. 26. 10:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Kedves kérdező,nem tudok a kérdésedre érdemben válaszolni,mivel biszexuális lány vagyok,így nem látom át a biszex- és heterofób leszbikusok lelki világát,de megértelek!Gusztustalannak tartom,hogy egy olyan kör,amely pont az elfogadásért küzd,az egyik legelítélőbb.Szerencsére akad köztük is jó pár egészséges mentalitású:) A fröcsögő férfigyűlölők pedig szerintem csak frusztráltak és elégedetlenek az életükkel.
2018. okt. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Egyetértek veled. Leszbikus nőként nem egyszer keveredtem itt szóváltásba, szintén leszbikus nőkkel, mert már az is baj volt nekik, hogy valaki dildot használ és leszbikusnak vallja magát.. én speciel nem használok, de attól még lehet valaki leszbikus, bár ezeknek bármit mondasz, te leszel a sz r meg aki megjátsza magát...


Idióta emberek mindenhol léteznek, gondolom itt kiélhetik magukat, mert máshol valószínüleg elhajtanák őket, mint ahogy az itt jelenlévő férfigyűlölő hetero nőket, vagy a nőgyülölő hetero férfiakat is...

Mindegyiket összezárnám egy lakatlan szigetre, hogy boldogítsák egymást.


Viszont annyit megtanultam, hogy elég ha ignorálod őket, az idegesíti őket a legjobban. :)

2018. okt. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Igaz leszbikus lány vagyok de sem férfigyűlölő, sem olyan aki elítélne egy lányt aki már volt férfival. Szóval nem tudom mennyire tudok hasznos választ adni neked. De azt hiszem hogy a probléma gyökere az hogy nem biztosak abban hogy a biszex lányok mellettük maradnak. Régi rossz tapasztalatból adódó "önvédelem" vagy éppen előítélet... Sajnos velem is megtörtént hogy nagyon szerelmes voltam egy lányba, kb életem szerelme volt. És hozzám vágta hogy "Ha lehet normális életem egy normális ember mellett (férfi) akkor miért ne azt választanám?" Pedig én aztán mindent megtettem volna érte és soha senki nem fogja annyira szeretni Őt mint én de mégsem érdekelte a dolog. Viszont még ezek után sem tudok elítélni senkit aki a férfiakhoz is vonzódik. Ha otthagyna akárkiért is akkor az nem egy normális kapcsolat, vagy éppen vele vannak gondok, akkor meg már inkább jó hogy vége :D

18/L

2018. okt. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

Ezeket én sem értem. Őszintén szólva volt, hogy engem is idegesített itt a leszbikus kategóriában egy pasi, de engem az olyanok idegesítenek, akik nem is tudom úgy kezelnek minket, mint egy külön fajt, amit vizsgálni kell. Megkérdezik hogyan szexelünk, miért "lettünk" leszbikusok, miért van ez, miért van az. Ezzel annyira még nem is lenne bajom, de az már tényleg felidegesít mikor értetlen pedig előtte egy csomóan elmagyarázzák neki mi a helyzet, de akkor is hajtja a maga igazát, ő jobban tudja mi miért van, mint mi magunk, akik ebben élünk és átérezzük, vannak tapasztalataink. Ne akarjanak már kioktatni. Ő a leszbikus vagy én? :D

Ja a kedvencem, mikor érződik a kérdés mögött, hogy ezt egy pasi tette fel azért, hogy csorgassa rá a nyálát és akkor csodálkozik, hogy kioffoljuk.

Na az ilyenek az agyamra mennek. Meg akik belém akarják beszélni, hogy azért vagyok leszbikus mert

a. beteg vagyok

b. nem volt még bennem farok

c. valami génhiba van bennem

d. szüleim nem foglalkoztak velem eleget

És hasonló baromságok.


Sőt olyannal is írtak rám, hogy milyen gusztustalan vagyok, gondoljak már ebbe bele meg tiszta szégyen és pasi volt az illető.


Meleg emberek mindig voltak és mindig lesznek. Csak régebben nem volt média meg internet, ami tovább vitte volna. Sőt régebben büntetés járt ezért, szóval inkább sokan elő sem bújtak, de manapság szerencsére nincs ilyen legalábbis kevés helyen. Így előmernek bújni az ilyen emberek.

2018. okt. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék! Én nem szoktam kioktatni a leszbikusokat. Ahogy mondtam, ha oda be is nézek nagyon ritkán válaszolok. És csakis olyan kérdésre, ami ugyan a leszbikus kategóriában van, de igazából bárhol lehetne.

Mondok egy példát. Emlékszem volt mikor egy képregényekkel kapcsolatos kérdésre válaszoltam.

Azt hiszem nyilvánvaló, hogy attól, hogy ez a kérdés leszbikus kategóriában van, bárhol lehetett volna. S miután feleltem rá olyan savazást kaptam, hogy el se akartam hinni…

Nekem nincs bajom a melegekkel. Én azt nem értem, hogy ahogy a 3 -as válaszoló mondta:

„Egy olyan kör, amely pont az elfogadásért küzd, az egyik legelítélőbb.”

És itt most az agresszív leszbikusokra gondolok. Mert igenis látom, hogy az ezek a nők kikaparnák a szemét az összes biszex lánynak, de minden lánynak aki csak egyszer hozzáért egy férfihoz.

S ez számomra elképesztő! Azt hittem a nők sokkal toleránsabbak egymással…

2018. okt. 26. 16:51
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért zavarja egy leszbikust a heteró férfi vagy biszexuális nő, mert nem olyan mint ő, nem érti, nem tud vele azonosulni. Ha valaki a leszbikus kategóriában tesz fel kérdést, akkor leszbikusok véleményére kíváncsi. Ennyi csak.. semmi személyes.
2018. okt. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%

Kedves kérdező, talán azért nem kéne ebbe a témába írogass, mert láthatóan fingod nincs a leszbikusságról és hülyeségeket beszélsz, ergó nagyon a leszbikus női lélekről sincsen fogalmad.


1)

"Én kis naiv azt gondoltam az még érthető, hogy a mai leszbikusok jórésze egyszerűen azért lett leszbikus, mert meggyűlölte a férfinemet. Ez még érthető és világos!"


Ez annyira ostoba kijelentés, hogy már fáj. Senki nem "lesz" leszbikus. Ez genetika, mint a lábméret és a szemszín. Senki nem dönt arról, hogy kihez vonzódik, más kérdés, hogy ki az, aki meg hazudik magának. De az attól még nem lesz leszbikus. Ettől a csalódott a pasikban dumától a falnak megyek, annyira ökörség.



2)

"De az, hogy a magát biszexnek valló lányt is ennyire gyűlölik a leszbikusok, az számomra elképesztő!

Miért? Csakmert azelőtt volt egy élete? Képzeljétek mindenkinek volt egy élete előtted."


Ezt sem érted. Igen, sokakat taszít egy biszex nő, a korlátoltakat azért, mert férfival volt és egy nő nem fogja tudni azt adni, mint egy férfi. Mondom ezt nőként. Nem tudom és nem is akarom azt adni, mint egy férfi. Azt tudom adni, amit egy nő és iszonyat megalázó volna, ha a másik nő azért hagyna el, mert jaj neki férfi kell mégis. De ennek ellenére!!! én pl. hajlandó vagyok biszex nők felé is nyitni. Csak legyen annyira intelligens, hogy el tudja dönteni, hogy azért van együtt a másikkal, mert szereti/vonzódik hozzá és amúgy mindegy mi van a lába között, mert nem amiatt van együtt vele.


3)

"Manapság már nagyon nehéz szűz lányt találni."

?????? Hogy jönnek ide a szüzek???


Szóval maradj inkább a heteró kategóriában. Köszi.

2018. okt. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

Már ne haragudj kérdező, de leszbikusként NEM VAGYOK GYŰLÖLKÖDŐ!!!

Ne általánosíts!

2018. okt. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Érthető, csak hülyeséget beszélsz alapvetően, lásd a fenti hsz-em (a privátjaidtól meg kímélj már meg, kösz), ökörségeket írsz és még én nem értem... Ne magyarázd már meg inkább, Ez az egyik. A másik meg, úgy le vagy döbbenve, hogy vannak gyűlölködő leszbikus nők, mintha a világon csak kedves és elfogadó emberek élnének. Mi köze ehhez a szexuális beállítottsághoz???


"A lényeg épp az, hogy nekem aztán teljesen minden mindegy, hogy ki kivel bújik ágyba!"

A leszbikusság meg nem csak az ágyba bújásról szól. Üvölt rólad, hogy fingod nincs erről az egészről. Ezért ne irkálj ide.

2018. okt. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha zavar, ne olvasd a leszbikus kategóriát. Egyébkent nem veled van a baj, valószínűleg azért kapják fel a vizet, mert leszbikus kategóriában kifejezetten leszbikusok véleményére vagyunk kíváncsiak. Lehet, hogy jót írsz segítő szándékkal, de érted. Pasi is vagy, hetero is, nem neked szól a kérdés.

Ezt a biszexgyűlöletet én sem értem, de természetesen ez is csak egy rétege a leszbikusosknak, nem mindenki ilyen. Én pl. egyáltalán nem. Számomra a múlt az múlt, valószínűleg most azért van velem, mert engem akar, nem pasikat. A megcsalásra meg szerintem ugyanannyi esély van, mint bárki mással, egy leszbikus is megcsalhat, csak éppen nővel. Ha megteszi, az nem a szexualitása miatt van, hanem azért, mert gerinctelen.

Személy szerint nekem úgy alakult, hogy csak biszex (vagy éppen magát heteronak valló) nővel volt dolgom és sosem azért lett vége a dolognak, mert biszex volt. A jelenlegi párom csak férfiakkal volt eddig, én vagyok az első nő az életében, de nincs ezzel semmi probléma. Sosem gondolok arra, hogy mit csinálhatott a múltban, azoknak az időknek vége.

Egyébként te is gyűlöletet (legalábbis negativitást) keltesz ezzel a kérdéssel, elég provokatív. Ha nem tetszik valami, simán csak klikkelj tovább, ezzel magadnak is megspórolsz jópár bosszankodást.

2018. okt. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!