Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek nekem való a CoXx...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nekem való a CoXx és/vagy a Magnum?

Figyelt kérdés
29 éves (fiatalabbnak nézek ki) duci passzív vagyok, eddig kb 8-10 pasival voltam, de sokszor vágyom arra, hogy 18-80 évig minél több férfi tegyen a magáévá, akinek áll. Próbálom leküzdeni ezt a vágyamat, de nehéz. Ez a két hely nekem való lenne? Passzívak (és aktívak), mit gondoltok?

2021. dec. 13. 07:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezeken a helyeken jó eséllyel mindenki megtalálja a partnerét, ha nem is hosszú távra, de alkalmira mindenképpen. Ha ezt szeretnéd, menj el, próbáld ki! Veszíteni nem tudsz vele.
2021. dec. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. dec. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noren1989 ***** válasza:
100%
Hogyne. Orrba-szàjba-popsiba meg fognak szekszelni.
2021. dec. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak arra figyelj legyen rajtuk gumi
2021. dec. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A gumira tényleg figyelj, amúgy ajánlom.

Egy srác multkor levette magárol a gumit szex közbe.


21f

2021. dec. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 everlight ***** válasza:
100%
A coxxba régen én is voltam.Csak a szexről szól,először 17 évesen még izgultam,mert elötte idegenekkel nem szexeltem csak iskola társakkal,de jót szexeltem.
2021. dec. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!