Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A barátom bevallotta nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom bevallotta nekem hogy homoszexuális, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Két éve vagyunk együtt, tegnap egy kicsit kieresztettük a gőzt, piáltunk. Én úgy vagyok vele hogy részeg ember őszinte ember, és részegen elmondta nekem hogy homoszexuális. Nem tudtam hova tenni, azt se tudtam hogy köpjek vagy nyeljek. Majd mondta, hogy mint engem lányt nagyon vonzónak tart szóval lehet biszexuális, ő se tudja. Konkrétan úgy érzem magam mint akinek a nyakába öntöttek egy liter forró vizet.

2021. dec. 15. 20:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Ez a srác a dugópajtid? Akkor bi.
2021. dec. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Együtt voltunk majdnem két évig, a barátom volt… de most állítja hogy homoszexuális.
2021. dec. 15. 21:06
 3/21 anonim ***** válasza:
27%
Létezik átfordulás bármelyik irányba
2021. dec. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem létezik "átfordulás", max a szélkakas politikussoknál.. Max. valóban bi inkább.
2021. dec. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Tinédzser kora óta tudhatta ezt a barid, de nem tudta megélni, igy marad a mainstream útján...
2021. dec. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb lenne, ha ezt vele beszélnéd meg.
2021. dec. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
És eddig rendszeresen szexeltetek?
2021. dec. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy mi köze ezeknek a válaszoknak a kérdéshez.

Kérdező, akár csak egy barátodról van szó, akár A barátodról, akkor is az a legjobb ötlet, ha ezt ketten beszélitek meg egymással. Nem ismerjük sem őt, sem téged, sem a kettőtök viszonyát, így ebben senki sem tud jó tanácsot adni, csak te, saját magadnak.

2021. dec. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
62%

Ja hogy faszi,jártatok de most kibökte hogy homi. Hát figyelj ismerős Szájer Józsi bacsi neve? Neki van/volt felesége...mégis a farok szopo oldalán játszik.

Szóval bi. vagy csak alibi barinő voltál.

2021. dec. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%
Hát lehet mondjuk hogy józanul meg kéne ezt beszélni vele. Ha biszexuális, akkor ennyi elfogadod és mentek tovább az életetekkel, ha csak szimplán meleg az szívás.
2021. dec. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!