Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szakítás után egyből a társker...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után egyből a társkeresőn?

Figyelt kérdés
Mind ketten csendesebb típus voltunk,de mindig jól el voltunk főleg találkozáskor,nagyon jól éreztük magunkat.Sajnos nem tudtunk mindig találkozni munka vagy a korlátozások véget.Múlt héten szakítottunk párom mondta ki a szakítást. Voltak kisebb viták kapcsolatunk alatt,és távkapcsolat volt.Mindig nagyon helyes vonzó fiúnak talált és mikor összejöttünk azt mondta nem hitte volna hogy valaha ilyen sráccal lehet kapcsolata.Láttam szakítás után posztolt egy zenét ami kapcsolatól szól és szomorú. Ennyire nem szerethetett ha másnap társkeresőkre regisztrált? Nekem nagyon hiányzik:( (melegsrác)

2022. jan. 18. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet úgy akarja elnyomni a fájdalmat, hogy egy másik kapcsolatban keresik a boldogságát, de ez nem jó hosszú távon. Lehet ha talál valakit, akkor pár hétig jó lesz neki, de ha nem dolgozza fel a fájdalmat, akkor csak toxikus kapcsolatot alakít ki ezzel.
2022. jan. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Úgy igyekeztem el nyomni a hatalmas úrt és fájdalmat mikor dobva lettem, hogy mindenkit meghúztam aki csak rám kacsintott, majd 4hónap és 100-120 alkalmi kaland után.

Kibékültünk és minden ok.

Tud rólla és egészséges vagyok.

2022. jan. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Túlságosan is szeretem őt hogy ismerkedni vagy kalandozni tudnák,írnak mindig de vagy nem válaszolok vagy elutasítom őket pedig sokkal jobban is néznek ki mint ő.
2022. jan. 18. 16:41
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, négy év után sem tudok ismerkedni. Annyira szerettem, és annyira fájt, ahogy eldobott...hogy ezt nem tudja egyelőre senki helyrehozni.

Pedig lett volna alkalom.

2022. jan. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Szakítás után a legnagyobb butaság társkeresőzni. Gondolom elég gyerek lehetsz még, de ezt felejtsd el. A szakítás olyan, mint a halál. Meg kell gyászolni és elengedni. Amíg ez nincs meg, addig nem tudsz mással normális kapcsolatba lépni. Nem szexkapcsolatokra gondolok. Sokan utána abba menekülnek, mert abból jön az endorfin. Ahelyett, hogy mondjuk elkezdenék fejleszteni magukat fejben és akár testben is. Én így tettem, amikor fel kellett dolgoznom valamit. El kezdtem sportolni, edzeni, mert az is endorfint termel. Így ugyanaz a hatása, mint a szexnek. Csak ugye több energia és időbefektetést igényel. Szóval neked is azt javaslom, hogy űzd a hobbijaidat és akár kezd el kicsit fejleszteni magadat. Amit meg az utolsó írt, az megint csak nem normális. Ilyen esetekben tessék pszichológus segítségét kérni, mert ez abszurd. Itt vannak sokkal mélyebb gondok, de ezt nyilván tudja a 4-es is. Az aki 1 éven belül nem tud valakit elengedni, ott ténylegesen vannak más gondok.
2022. jan. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Uhh dettó mint nekem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..


Mintha a te sztoridat is én írtam volna.

Én is letört de inkább dühös voltam hogy hogy lehettem ennyire naiv.

Amúgy ugyanezt egy másik sráccal is eljátszotta anno utánam csak háromszor. Pont így szakítás, társkereső,hitegetés és így tovább.

Azóta egyedül él úgy tudom.

2022. jan. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szia 6-os. Igen de még az is közös bennünk hogy én is edzem sportos vékony vagyok,és a volt párom is 23 éves volt.
2022. jan. 19. 15:17
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te szeretted jobban. Ha ő mondta ki, hogy vége akkor ő már előbb elengedte ezt a dolgot, ha ki tudta így mondani. Aztán gondolom regisztrált, hogy hátha van kapás, de akkor ezek szerint te is regiztél ha tudod hogy fent van ő is...
2022. febr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon megtörtem, hónapok alatt sem sikerült feldolgozni, Ő ismerkedik, keresgél. Nagyon kegyetlen jelenleg a napokat is nehéz megélni.
2022. ápr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!