Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan sikerült feldolgoznotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan sikerült feldolgoznotok a szakítást?

Figyelt kérdés
Nem hiányzik még olyankor sokáig a másik? Illetve társkeresőn történő ismerkedéskor is, még azért egy viszonyítási pont maradhat, hogy ahoz hasonlót várna az ember ismét, vagy pedig éppen ellenkezőleg - attól függően milyen jellegű volt a szakítás -, csak olyna ne legyen a következő, mint amilyen az előző volt.

2020. júl. 15. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
39%

Most élményeket gyűjtesz, vagy neked kell segítség?

Mert itt van egy hasznos videó:

[link]

De velem (szerencsére) nem történt ilyen

2020. júl. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kíváncsi volnék, másoknál hogyan történt ez a dolog, ennyi az egész
2020. júl. 15. 22:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor félreértettem a helyzetet. 🙄

Na mindegy, remélem valakinek segítettem...

2020. júl. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem úgy, hogy egy szakítás nem tragédia. Vannak ennél sokkal rosszabb dolgok :)
2020. júl. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Meggyászoltam, aztán jött az igazi.


Akivel szétmész, az nem az igazi.

2020. júl. 16. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én még "feldolgozás alatt" vagyok.

Vannak pillanatok amikor rosszabb. De így 2 hónap után már azt mondom, hogy kevésbé hiányzik. Szinte minden percben gondolok rá, de nem úgy, hogy belefájdul a szívem. Szerencsére én nem találkozom vele seholsem. De remélem nem kezdődik előlről az egész ha mégis így lesz.

Ismerkedés még nehéz. Tényleg hozzá hasonlítok mindenkit. Még el kell telnie egy kis időnek úgy érzem. :)

2020. júl. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3 és fél hónapja szakított velem, még mindig nagyon hiányzik...
2023. febr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!