Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan alakítsak ki valamilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan alakítsak ki valamilyen kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Kérlek, vegyétek figyelembe hogy nem szívesen várok privát üzenetet, mert nem ezt a célt szolgálja elsősorban a kérdésem. A tapasztalataitokra lennék kíváncsi. Hogyan alakítottatok ki akár szexhaverságot, akár alkalmi szexet vagy kapcsolatot? Hány évesek voltatok? Hogy alakult? Kerek, teljes sztorikat várok.


Várja a tanácsaitokat, egy 18 éves meleg srác, aki még senkivek sem volt.



2022. febr. 18. 19:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Szia!Először is tisztázni kell hogy milyen kapcsolatot szeretnél.A másik hogy nem kell parázni.....nem vagy elkésve.
2022. febr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Megint le leszek pontozva, de ha alkalmi szex kell, arra valamelyik szauna a legjobb. Nincsenek kamusok, se randin meg nem jelenők, se évtizedekkel ezelőtti fényképet felrakók stb.

Lehet ott ismerkedni, beszélgetni, járnak oda jófej fickók is, nem csak a durrbele szexmániások.

2022. febr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Legyél érdeklődő a környezetedben levőkkel. Nem biztos, hogy érdemes eldönteni előre, hogy csak beszélgetni, haverkodni, társnak, csak barátnak stb. válik be valaki. Nekem is vannak olyan barátaim, akik szexre szóba sem jöhetnek, de jókat dumálunk egy üveg bor mellett, hülyéskedünk, beszélgetünk a világ dolgairól. De lett olyan barátom is, akivel "csak szex és semmi más" jelszóval évekig voltunk együtt. Tanulj meg szóba elegyedni bárkivel legalább egy-két mondat erejéig. Így, ha feltűnik valaki, akivel többre is vágysz, már nem lesz gond beszélgetést kezdeni vele. Elegyedj szóba szimpatikus ismeretlenekkel. Hamar megtanulod az első mondataid fogadtatásából, hogy hogyan viszonyul hozzád. Aztán egyszer csak kialakul valami...
2022. febr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha alkalmira utazol akkor ahogy a #3-as írja, meleg szauna v. szexmozi, legalább 100% kamumentes és ugyanazért van ott mindenki. A barátság, hosszú távú kapcsolat már fogósabb kérdés, oda azért több szimpátia, a személyiségekben meglévő több egyezőség kell mint a kóbor numerához.
2022. febr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennyire tapasztalatlanul, ne a szaunák és szexmozik világába vezessen az első utad, akkor sem ha csak alkalmit keresel. Ott azért többnyire olyan emberek vannak akik már elég határozottan tudják mit akarnak, és minden további nélkül élnek is a kínálkozó alkalmakkal. Ez egy kezdőnek sok lehet, az adott környezetben, az adott emberrel vagy emberekkel könnyen szituációban találhatod magad amire nem tudsz megfelelően reagálni, esetleg utólag megbánod. Idegennel szexelni mindig kockázat. Nem kell túlparázni, de ennyi idősen és teljesen kezdőként én az online társkeresőket, vagy a semlegesebb szórakozóhelyeket, bárokat ajánlanám amelyik neked jobban fekszik. Rövidebb távú kalandra partnert ezeken a felületeken vagy ilyen terekben is tudsz találni, és mégis kisebb a nyomás, könnyebben ki tudsz lépni olyan helyzetekből amiket nem akarsz. Ha online ismerkedsz, és szexet keresel szerintem akkor sem ciki azt kérni, hogy ne rögtön lakáson találkozzatok hanem előtte üljetek be valahova meginni egy sört vagy valami. Azért valamit mégis látsz belőle kivel van dolgod, kicsit egymásra hangolódtok, ha mégsem jön be le tudod rázni. Biztos van akit eltántorít, hogy nem rögtön szobára mész/megy, de hidd el azokért annyira nem kár. Attól mert online térben szexet keresel, még nyugodtan lehet olyan elvárásod hogy szeretnél megbizonyosodni arról, hogy élőben is megvan a szimpátia, vonzalom mielőtt ágynak estek. Akinek ez nem tetszik, mert neki minden mindegy az felejtsd is el. Nem baj ha emiatt nem azonnal, csak másnap vagy azután találsz valakit, utólag nem csak az számít hogy keféltél egyet, hanem az is hogy milyen élmény volt, és inkább várjál egy normálisra. Akárhogy oldod meg, nyugodtan mondj nemet, bármelyik ponton ha úgy érzed, nem kell foglalkozni vele hogy ciki vagy sem, vagy mi a másik véleménye. Mondom ezt azért, mert van több ismerősöm is akiket ért már kifejezetten kellemetlen élmény szexrandin.
2022. febr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A 6-os nagyon jól megfogalmazta! Én a helyedben követném a tanácsát! Én is neten ismerkedtem meg az elsővel, és még ha én többet is akartam volna mint ő és emiatt véget ért hamarabb, egyáltalán nem volt rossz élmény vele az első! Sok rendes pasi van fent a társkeresökön is, csak okosan és kitartóan kell keresni!
2022. febr. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
17%

2 kis kiváncsi

cumi?beveszed?

2022. febr. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én neten próbálkozok jobbára, élőben nem merek. Pedig volnának helyes srácok, akikkel el tudnák képzelni egy-két remek dolgot! Barátkozás meg ilyenek egyenlőre, és szerintem ezek az élő és valódi srácoknak is tetszhetek, csak egyikünk se mer lépni! Próbálok úgy kinézni, hogy legyen azért valakim.
2022. febr. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát, kellemes hétvégét! :) Ha valami van az ügyemben, írok ide ;)
2022. febr. 19. 07:10
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Jó hétvégét! :)
2022. febr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!