Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen jó és rossz tulajdonság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jó és rossz tulajdonságaid vannak?

Figyelt kérdés
Hogyan jellemeznéd magad?

2022. márc. 8. 20:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Rossz:

Sajnos introvertált vagyok, nem kedvelem a tömeget, nem vagyok ismerkedős/barátkozós, irigylem azokat akik olyan könnyedén eltársalognak vadidegenekkel is azonnal.

Ha fáradt vagyok, akkor durcás vagyok. Válogatós. Precíz, néha túlságosan is.


Jó:

Kedves, odaadó, segítőkész, őszinte (ha nem is mindig sikerül sajnos), bújós-simizős, humoros, tiszta, vitakerülő (ez néha sajnos nem jó tulajdonság), kreatív, játékos😋, értelmes, talpraesett, spontán, természet és állatbarát


30f

2022. márc. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Jó tulajdonságaim nagyjából azonosak az 1-es sráccal.:)

Rossz tulajdonságom /mások szerint is/ : hiszek az embereknek, nem tudom feltételezni,hogy átvernek.Hittem a hűségben. Nagyon ritkán jövök méregbe,de nem tudok haragot tartani,sem bosszút állni :)


53/F

2022. márc. 9. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%

Rossz: nem szeretem a spermát

Jò: változtatni fogok ezen kimondottan a barátom kedvéréért, mert annyira szeretem öt.

2022. márc. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 steven95 ***** válasza:
100%

Rossz:

Szintén introvertáltabb, régen nem bírtam a tömeget, mostanában már nem zavar. Néha sokat beszélek, ezt persze jobb esetben észreveszem és abbahagyom. Nem barátkozom nehezen, de nem tudom megítélni a barátságok mélységét és félek, ha többet feltételezek egy kapcsolatról, kinevettetem magam. Lehet egyesek egoistának ítélnek. Nagyon el tudom hagyni magam ha rossz a hangulatom, de másnap meg olyan összeszedett tudok lenni és rendezni a környezetem, hogy nem mondanád meg. Szeretem magam megoldani bizonyos problémáim, ezt néhányszor makacsságként titulálják. Rossz időszakomban passzív-agresszív voltam kicsit. Nehezen tágítom a komfortzónám.


Jó:

Jó hallgatóság vagyok. Empátiára törekszem. Rend és rendszerszerető vagyok. Érzelmes vagyok, megértem az életet szenvedéllyel élőket. Könnyen tanulok, alkalmazkodom és túlteljesítek, ha úgy van. Nem zavar horkolás, fény, zaj alvásnál :). Igénytelen vagyok jó értelemben (ha létezhet ilyen). Szeretek másokat kisegíteni a tudásommal (ha rosszul sül el akkor egoista vagyok és irányításmániás :). A lelki nyugalomban hiszek, és hogy a legtöbb probléma az ok-okozat fel nem ismertségén és felcserélésén alapszik. Próbálok nem külső tényezőket okolni a problémáimért. Többnyire... utálok hazudni és tettetni. Egy rovart sem ütök agyon. Nincs cigi, kávé, alkohol (többnyire), energiaitalt sem ittam soha.


26F

2022. márc. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Rossz:


Önző és nárcisztikus vagyok.


Jó:


A rossz tulajdonságok ellentéte is megvan bennem: önzetlen is tudok lenni sok esetben, odaadó, kedves és őszinte. Könnyen ismerkedek.


Semleges (mindkettő lehet):


Néha sokat beszélek, néha keveset.

2022. márc. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

5-ös, amit írtál, azok szerintem egy átlag emberben is megvannak.

Viszont jó, hogy könnyen ismerkedsz,mert ma az nem megy könnyen, nem sok a "bátorság".

2022. márc. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

6# Ez nem csak az én válaszomra igaz, a fentiek mind kb ugyanazokat írták le.


Ellenben sokan ilyeneket írnak, hogy:

- hittem embereknek, de már nem hiszek a hűségben

- nem szeretem a tömeget

- introvertált vagyok

- nem szeretem ezt vagy azt


Ezeket a rossz tulajdonságokhoz sorolják (?) pedig ezek nem azok.

A hűségben nem hinni kell vagy nem hinni. Az vagy van, vagy nincs. Ha műkködtetjük, akkor van. Ha nem, akkor nem.

Az pedig, hogy mit szeretsz, szintén nem tulajdonság, hanem egy ízlésbeli kérdés.

2022. márc. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

6# Szóval újat nem nagyon lehet kitalálni. Ugyanazokat a tulajdonságokat tudjuk felsorolni. Max valakiben valami kevésbé van meg, mint másban.

Mindenki tud önző lenni (én még nem láttam teljesen önzetlen embert)

Mindenki hazudik (ezt sem cáfolta még eddig senki) Valaki folyton, valaki ritkán.

Mindenkiben van önimádó hajlam (max elnyomja, vagy kevés)

2022. márc. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
98%
Nem sorolom mindet, csak a legrosszabbat és a legjobbat emelem ki. Iszonyatosan lusta vagyok. De cserébe nekem van a legnagyobb szívem a világon. Körülölelem vele a világot.
2022. márc. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés...


30 éves vagyok és azt hiszem csomó jó és rossz tulajdonsággal vagyok megáldva és átkozva..


Néha eléggé introvertált vagyok, bár inkább az vagyok, mert a közönséges diszkókban lemerülök... bár mondjuk szaunában jól érzem magam, mármint meleg szaunában.


Pasik területén, nehezen nyílok meg, bár utóbbi években könnyedén átadtam magam az élvezetnek, ami miatt felemásul érzem magamat... jó lenne egy komolyabb kapcsolat... elején is sokszor vágytam erre, mármint kamaszként, meg 20 évesen is, de sose jött össze... lehet nagyon voltak az elvárasaim és nagyon a külsőségekre mentem rá..

2022. márc. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!