Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem kapja meg senki az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kapja meg senki az üzeneteimet Planetromeo-n?

Figyelt kérdés
Újonnan regisztráltam az oldalra és több üzenetet is írtam, de az a helyzet, hogy senki nem kapja meg az üzeneteimet. Ezt onnan tudom, hogy egy barátom Romeo profiljára is ráírtam, de meg sem jelent, hogy én bármit is írtam volna neki. Sőt az sem jelenik meg, hogy megnéztem a profilját. Olyan, mintha nem is létezne a profilom. A barátom Romeo profiljáról rákerestem a profilomra és ott sem dobott ki semmit sem. :O Pedig aktiváltam a fiókom. Valaki tapasztalt már hasonlót? Mi lehet a probléma?

2022. ápr. 5. 18:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen érdekes üzenetek nem jöttek rá? (Spam szerű üzenetek)

Aktiváltad gondolom e-mail cím alapján?

2022. ápr. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 -remete- ***** válasza:
100%
Hello nekem mobilról nem volt jó az app. Így csak webesen használtam mobilról is.
2022. ápr. 6. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Már több, mint egy éve kiléptem a Romeoból, éppen a sok hibázás miatt (is). Ott szerintem valami baj lehet az oldal szerkesztésével.

Nem bánom, hogy kiléptem, a Royal sokkal jobb.

2022. ápr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Persze, aktiváltam a Romeo által küldött aktiváló e-mail üzenet alapján. Tegnap írtam a supportnak is, de eddig válasz nem érkezett. :/
2022. ápr. 6. 18:42
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Türelem, vmi csak érkezik. Nekem eddig nem volt bajom a romeoval.
2022. ápr. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
79%

Én azt tanácsolom hogy írj a supportnak de úgy hogy:

-Megadod a felhasználói azonosítószámod,és utána a profilod nevét.

-Csatold és írd hogy mellékletben lefényképezve küldöd fényképes személyid,de a személyi számod nem muszáj hogy látszódjon.

Legyen profilképed,vagy feltöltve valami arckép rólad.

Majd kérd meg hogy aktiválják a profilod.


Ha megvan a profilazonosító és a profilnév, pedig kéne hogy válaszoljanak, hisz betudnak azonosítani téged. Nekem egy órán belül megvolt.

2022. ápr. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!