Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem kapja meg senki az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kapja meg senki az üzeneteimet Planetromeo-n?

Figyelt kérdés
Újonnan regisztráltam az oldalra és több üzenetet is írtam, de az a helyzet, hogy senki nem kapja meg az üzeneteimet. Ezt onnan tudom, hogy egy barátom Romeo profiljára is ráírtam, de meg sem jelent, hogy én bármit is írtam volna neki. Sőt az sem jelenik meg, hogy megnéztem a profilját. Olyan, mintha nem is létezne a profilom. A barátom Romeo profiljáról rákerestem a profilomra és ott sem dobott ki semmit sem. :O Pedig aktiváltam a fiókom. Valaki tapasztalt már hasonlót? Mi lehet a probléma?

2022. ápr. 5. 18:07
1 2
 1/16 steven95 ***** válasza:
100%
Igen tapasztaltam. Régebben. Töröltem és újra regelésnél is előjött. Nem tudom mitől van. Kértem segítséget az oldalon a kezelőktők, de nem bírtam kivárni a válaszukat (2 hét, tudom mert emailban kerestek), akkor már töröltem a profilt. Hogy mitől oldódott meg? Tök tudja. Egy halovány sejtésem volt: Nem voltam igazán aktív felhasználó a regelés után egyből, és a profilmegtekintéseket és beszélgetési előzményeket is töröltem és mintha lenne összefüggés a kettő között, de csaka sötétben tapogatózok. Azóta nem törlök semmit, az a biztos. Mert mintha láthatatlanná tett volna a rendszer (letiltott gyanús felhasználói fiókkezelés miatt?)
2022. ápr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem tiltottak le, mert be tudok lépni az oldalra és nem is kaptam erre vonatkozó üzenetet sem. Viszont konkrétan semmit nem tudok csinálni az oldalon. Az üzenetet nálam elküldi a rendszer (legalábbis úgy látszódik), de az érintett félhez már nem érkezik meg. Furcsa. :/
2022. ápr. 5. 19:02
 3/16 A kérdező kommentje:
Akkor jó sokáig kellett várnod a support válaszára. :S
2022. ápr. 5. 19:03
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, én ezt annak tudtam be, hogy volt hogy egyszerre voltam bejelentkezve laptopon és mobilon is. Nem tudom ez lehetett e.
2022. ápr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen.

Sőt, nekem ilyenkor hirtelen nagyon sok külföldi, főleg német felhasználók nézték meg a profilom és mindegyikük írt, ám engem senki sem látott, ahogy a válaszaimat sem.

Nem tudom mi lehetett, azóta nem történt ilyen.

2022. ápr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Általában akkor van ilyen ha tilt az oldal és ilyen spamszerű üzenetek kapsz a profilodra akkor.

Ez lehet duplikált profil miatt is,és a rendszer fiktív személynek azonosított. Nekem is így volt. Hiába töröltem és hoztam létre profilt mindig,IP,készülék,és arc alapján is kibannolt.


Én beküldtem a supportnak a fényképes személyi igazolványom hogy valós személy vagyok,és aktiváltak, azóta semmi ilyen nincs. Pedig kb 5 hónapig nem voltam fent emiatt a tiltás miatt.

Nekem egy órán belül megvolt az egész.

2022. ápr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Más készüléken nem voltam bejelentkezve, csak egy PC-n.
2022. ápr. 5. 21:12
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ugyanez van. Kíváncsian várom a megoldást.
2022. ápr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Korábban nem volt profilod?

Törölted ha volt?

Mostanában nem hoztál létre túl sok profilt?

2022. ápr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ez az 1. profilom és nem hoztam létre több profilt.
2022. ápr. 5. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!