Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg/bi srácok, ti mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg/bi srácok, ti mennyi ismertség után küldtök intim képet?

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem szívesen belemennék egy képcserébe egy vadiúj szexchat partnerrel is. Nagyon izgat a gondolat, mert azt érzem hogy így lényegében csak egy érintésnyire vagyok tőle, tetszik hogy lázba hozom.


Ellenben kicsit aggasztana, ha a farkam egy kollekció része lenne valahol az interneten. Bizonyos szempontból ez izgi, de ez tipikusan az a dolog, amit lehet később megbánnék.


Ti mennyire vagytok hajlandóak képküldésre? Mi a szűrő?



2022. ápr. 19. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyban függ a partnertől. Nagy ritkán bele megyek ilyesmibe, de nem jellemző. De általában ilyenkor elötte eldumáltunk egy jót vagy valami. De az lenne a legjobb, ha amikor kapcsolatra találok, akkor egy-egy váratlan képpel lepem meg a páromat váratlan időben :D

Jelenleg csak alakulóban van, szóval nem szeretnék rossz benyomást kelteni egy ilyen miatt

2022. ápr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak farok, azt rövid idő után is küldök. De minden mást csak hosszasabb beszélgetes után.
2022. ápr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A volt barátommal az első közös alvásunkig (előtte kb 2 hónapja már beszéltünk folyamatosan) nem küldtünk,gondoltuk legyen meglepi :D
2022. ápr. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha sem küldök. Egy ideig küldtem, majd utána kiverte magának és eltűnt örökre. Ha kell, majd látja élőben, ha nem kell, így járt.
2022. ápr. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szex a cel hamar
2022. ápr. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem küldök senkinek.Én sem kérek senkitől.

Mégpedig azért, mert a nagyja ilyen ,mint a 4-es is írta, recskabajnok, képgyűjtő.

2022. ápr. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Farok képcsere viszonylag hamar, volt olyam srác aki annyira szimp volt hogy még aznap kivertük közösen snapen, de arcról én pl olyan félve küldök hogy még csak egy sráccal cseréltünk ilyet. Nemtudom szerintem az arc vagy bármi amiről felisemrhetnek sokkal intimebb mint egy álló farok kép

23f

2022. ápr. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi ismertség után? Én soha nem küldök. Mire oda kerül a sor, már élőben látja.
2022. ápr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem küldök/nem kérek. Aki akar vele valamit csinálni, az nem képen nézegeti hanem találkozunk. Aki szerint a képen múlik milyen lesz szexelni, az nem tud szexelni.
2022. ápr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
96%
Az attól függ, hogy hol küldöm a képet, és, hogy akinek küldöm, az illetö mennyire bizalmas ismerösöm, vagy megbízható-e ? A faszbokkon egy illetö megkérdezte tölem, hoy cserélnéke fényképeket vele ? Neki nem probléma küldeni, ha engem nem zavar, hogy neki csakis meztelen képei vannak. Erre az volt a válaszom, hogy szöveg nélkül küldtem neki magamról egy meztelen képet. Èrtette a reakciómat. De egy ismerkedös oldalon, ha valaki kér képet, megnézem, hogy ki az illetö. Mióta tag, háy éves, hogy néz ki, mennyire lehet kultúrált,,,,
2022. ápr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!