Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért szakítanak a párok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakítanak a párok? Miért és hogyan lesz vége egy kapcsolatnak? Ti miért és hogyan szakítottatok? Mit éreztetek?

Figyelt kérdés
Sokat segítenétek, előre is köszönöm a válaszokat!

2022. ápr. 23. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok minden oka lehet

Van neked párkapcsolatod?

2022. ápr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kíváncsi vagyok az okokra, mások történetére, élményeire ezzel kapcsolatban.

Nem, most nincs kapcsolatom

2022. ápr. 23. 19:31
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem nem egyszerre múlik el.Az egyikben még mindig él, amikor a másik már kilép...

Eddig három kapcsolatom volt,mindig a párom szakított ,és általában azért,mert volt már harmadik.

Az első kettőnél nem volt olyan nagy sokk,mint a harmadik. Akkor úgy éreztem, vége a világnak és semmi értelme élnem. Annyira szerettem a harmadik párom,nekem a nagy Ő volt, és nem fogtam fel,hogy elhagy.


Azóta nincs párom,de lelkileg helyrejöttem. Csak nehéz ismerkedni,mert akaratlan is előjönnek a múltból emlékek...


Én viszont még sosem kezdeményeztem szakítást,csak ismerkedésnél mondtam, ha úgy alakult,hogy nem látok esélyt folytatásra.

2022. ápr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Felpofozott
2022. ápr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Meglopott
2022. ápr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam vezette le a feszültségét, nagyon sokszor agresszív volt. Azt hiszem, már nem is szeretett.
2022. ápr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Megütött először,másodszor meg rendesen szájonvágott,aztán leléptem,de nem ezért,hanem mert abszolut semmibe vette az akaratomat/vágyaimat.Volt egy pillanat (épp mostam a hajam),mikor valami kattant a fejembe,és ilyen menekülőösztön felébredt bennem,olyan erős elhatározás született meg bennem,hogy azóta sem volt rá példa.Szakítottam vele és új életet kezdtem,külföldön.Nagyon sokáig hiányzott,néha még most is eszembe jut.
2022. ápr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Béla211 ***** válasza:
100%

Én azért, mert megbeszéltük, hogy monogám kapcsolat lessz. Ő neki még soha nem volt ilyen komolyabb kapcsolata. Nekem meg az első volt. És egyszer mikor beszéltünk telolon letetette de nem nyomta ki és végig halgattam ahogy mással szexel. Hozzá teszem akkor is részeg volt. És én még találkoztam vele utoljára sexeltem vele és utána szakítottam vele. Majd bele döglöttem. De segített nekem, hogy kiszeresek belőle mert hónapokig zaklatott telefonon. Általában részegen hívott fel rém kellemetlen szitukba. Emiatt cseréltem telefon számot.

A másiknál meg elegem lett hogy kihasználnak anyagilag. És csak 3 hetente találkozunk. Ott is volt tutti 3 madik csak nem valotta be.

2022. ápr. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Béla211 ***** válasza:
100%
Mikor meguntam oda mentem még hozzá elhoztam a kabátomat és mondtam neki, hogy többet ne keresen és ne találkozunk. Itt könnyebb volt mert már nem voltak felé szerelem nála mondjuk nem is volt ez meg. Inkább csak vonzódás. De addigra már az is elmúlt.
2022. ápr. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsan - mindegyik fél számára jobb néha.


Az azonnali szakítás jobb, mint a "kérek egy hónap gondolkodási időt".


Az értékesebb dolgokat nem érdemes a másiknál tartani - pl. télikabát, lélegeztetőgép, markológép. ;-)

2022. ápr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!