Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szakítottad már meg barátoddal...

Szakítottad már meg barátoddal a kapcsolatot? Miért?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi volt az oka? Megbántad? Mi volt az utolsó csepp, amikor már betelt a pohár? Van, hogy hiányik? Mi jelenthet egy barátság végét?

2022. febr. 14. 09:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

Igen, nem utolsó csepp volt, hanem egy váratlan hátba döfés.

19 éve volt, de soha egy percig sem bántam, soha nem is hiányzott, a mai napig szívesen agyonverném ☺️

2022. febr. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az anyukája oktalanul volt velem bunkó és nem állt ki a barátságunk mellett. Ő maga is megváltozott az irányomba attól a ponttól kezdődően, hogy felhagytam a szeszes ital fogyasztásával. -Lényegében csak egy ivócimbora voltam az életében, akinél el lehetett tölteni a délutánokat egy olyan környezetben, ahol nem kellett felvállalnia a konfliktusokat a szüleivel, otthoni környezetben.
2022. febr. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Mindig mondogatta hogy nincs ideje. Dehogy bántam.
2022. febr. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én sajnos az elszenvedő alanya voltam ennek, engem építettek le mindig. Én meg úgy voltam, ha így, akkor így. Nem fogok futni olyan szekér után, ami nem vesz fel.


Így utólag belátom, sosem voltak ők a barátaim. Aki otthagy egyik pillanatról a másikra, cserbenhagy a legnehezebb időkben, az az én szememben nem barát, hanem áruló. Élősködőkre nincs szükségem.


Valószínű csak én láttam ezekbe a kapcsolatokba olyat, ami az én fejembem létezik csak. Valójában minden egyes perc, másodperc hazugság volt, amit velük töltöttem el.

2022. febr. 14. 10:58
 5/12 A kérdező kommentje:
Vagy lemondtak sorozatosan találkozókat, vagy hirtelen egyszer csak nem kezdtek írni. Nem akartak velem barátkozni. Ma már egyiknek sem köszönnék, ha szembejönne velem az utcán.
2022. febr. 14. 11:06
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Igen, mert már fárasztott a másik ember jelenléte, unalmas volt, hogs teljesen egyoldalúan őt kellett hallgatni, semmit nem nyertem azon, ha beszélgettünk, csak leszívta az életenergiám. Én is azt csináltam, hogy lemondtam a találkozókat meg nem válaszoltam.
2022. febr. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ilyen barátom. Sajnáltam egy kicsit, de amit csinált az nagyon sokat kivett belőlem is. Nem volt egy adonisz, pedig ha változtatott volna pár dolgon, akkor simán lett volna nője. Innen indult minden, aztán csak azt hallgattam, hogy neki milyen szar, nekem milyen jó, csak negatív dolgokatt tudott mondani, merő egy panasz volt minden beszélgetésünk. még aza elején megpróbáltam neki segíteni, de soha semmi nem jó, nekem meg ilyen negatív emberek nem kellenek, mert engem is lehúznak. Mondtam, hogy menjen pszichológushoz, mert ezt már nem tudom kezelni, megoldásom sincs a gondjára. Ezért megírtam neki, hogy legyen kedves békén hagyni és csak akkor keressen, ha már lelkileg rendbe jött. Azóta se jelentkezett, pár dolgot hallottam róla, de különösebben nem érdekel.
2022. febr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Én most határoztam el magam, hogy pár embert "kiszortírozok" az életemből. Beláttam, hogy ezek csak érdekbarátság volt az ő részükről/nem tudtak mással időt tölteni. Nagyot csalódtam pár emberbe a környezetembe és amikor mások azt mondták nekem, hogy ők ha arról lenne szó nem keresnének, persze én védtem őket, de végül nekik lett igazuk. Most tele vagyok csalódottsággal és dühvel. Egyrészt haragszok magamra másrészt pedig rájuk.
2022. febr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar amúgy. Legalább a patkányok kikerültek az életemből, akik úgyis mindig elhagyják a süllyedő hajót. Szegény egereket sajnálom hozzájuk hasonlítani..
2022. febr. 14. 14:14
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ugyanaz volt, amit 6-os ír: Mindig őt kellett hallgatni, nem nyertem vele, ha beszélgettünk, mondta, mondta, aztán egy óra múlva a végén közölte, hogy ugye nálunk minden rendben, de választ sem várt, elköszönt. Párszor ez megtörtént, azóta nem veszem fel a telefont (sőt le is tiltottam, ne is lássam, amikor keres), találkozni nem szoktunk mostanában, de ha hívna is, nem mennék. Szép lassan ellaposodik így.
2022. febr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!