Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatal meleg és biszex srácok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal meleg és biszex srácok, nektek tetszik Justin Bieber ezeken a képeken?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2022. ápr. 24. 19:41
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
46 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Sosem volt szimpatikus. Sőt inkább taszító volt mindig is számomra.
2022. ápr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kisfiukent tok cuki volt (en is kicsi voltam meg akkor), ma mar nem tetszik.
2022. ápr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Átlagos lett,fiatalként helyes volt.

De nekem se volt sose szimpatikus

Általánosban a lányok emlékszem odáig voltak érte 10 éve,természetesen az osztályban az összes srácot lerondázták,mert szerintük ő volt akkor a szexi "pasi". Hát igen,sajnos a mai napig ez a színvonal,és romeon is az olyan pasikat keresik inkább amilyen ő volt régen,a twink típust.

2022. ápr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Egy nőre hamarabb felizgulnék. Nekem egyenesen taszító.
2022. ápr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem akarok senkit sem megsérteni, de nekem ezeken a képeken tökre olyan, mintha egy tomboy lenne.
2022. ápr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Tinikent nagyon bejott (en sem vagyok sokkal oregebb nala), de utana kifejezetten elronditotta magat, volt olyan korszaka, amikor kb egy apolatlan csovinek nezett ki leginkabb. Ezeken a kepeken mar jobb egy fokkal, de mar nem ugyanaz a cuki srac. :(
2022. ápr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Ha elhatárolódok attól, hogy milyen a személyisége és csak a külsejét nézem, akkor nekem bejön, bár régen tényleg sokkal helyesebb volt.
2022. ápr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 everlight ***** válasza:
84%
Csúnyán megöregedett pedig még 30 sincsen. 17-24 éves koráig rohadt jól nézett ki .Tiniként sokszor gondoltam rá recskázásnál.
2022. máj. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
"Csúnyán megöregedett" - azért ne essünk erős túlzásokba. :)
2022. máj. 1. 21:41
 10/15 everlight ***** válasza:
85%
9.Hát pedig így van.
2022. máj. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!