Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az igaz, hogy a Grindr-en...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a Grindr-en alkalmait, a Tinder-en tartósat szokás keresni?

Figyelt kérdés
Engem csak párkapcsolat érdekelne. Érdemes mindkettőre regizni, vagy a Grindr-t hagyjam ki inkább?

2022. máj. 1. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőn szoktak alkalmi és tartós kapcsolatot egyaránt keresni. Az már más kérdés, hogy általánosságban az emberek az előbbit vagy az utóbbit keresik arányaiban többen... :D
2022. máj. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát igazából szerintem teljesen más a 2 app jellege. Grindr-en inább több az ilyen kép nélküli, vagy csak intim képet felrakó csávó, aki nem túl sok mindent oszt meg magáról, Tinderen pedig általában többféle kép van, és szoktak leírást is odarakni, vagy néha insta fiókot.

Tapasztalat alapján Grindr-en több az, aki szexet keres, Tinderen meg inkább kapcsolatot, de persze mint ahogy az #1 is írja, mindkettőn előfordulhat mindenféle szándékú ember...

Részemről inkább a Tindert ajánlanám, ha kizárólag párkapcsolatot keresel.

2022. máj. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzővel. Kapcsolat szempontjából nem feltétlen a Grindr a legjobb választás szerintem. A Tinderen sokkal komolyabb az ismerkedés, ahogy látom. De nem vesztesz semmit sem, ha mindkettőt kipróbálod, hogy neked melyik a szimpatikusabb :)
2022. máj. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!