Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha nálam jön ki a match, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nálam jön ki a match, de nem írok neki akkor azt hiszi nem érdeklődöm?

Figyelt kérdés

Tervezem, hogy előfizessek a prémiumra Tinder-en így időt spórolva. Ilyenkor ugye megmutatja azokat akik már eleve jobbra húztak.


Ha elkezdem őket kiválogatni és nem írok egyesével mindegyiknek aki szimpi akkor azt fogják hinni nem valódi az érdeklődés?


Mert nyilván ha este átnézem a listát, akkor már egyhuzamban letudom az összeset aki aznap jobbra húzott. De nem biztos lesz energiám egyesével írni mindenkinek.



2022. máj. 1. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem szokott érdekelni, írjon aki akar, max dobok egy szmájlit amikor match van. Néha én irok rá de nem eröltetem, aki nem akar az nem fog válaszolni a többi kérdésre sem
2022. máj. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a ki írjon dologból presztizs kérdést csinálni egy hatalmas bullshit. Valószínűleg azért húztad jobbra, mert érdekel valamilyen szempontból.

Ha jobbra húzol valakit és jelez, hogy match, akkor írj. Ott van a telefon a kezedben, nem tart semeddig sem egy sziát leírni.

2022. máj. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!