Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csináltatok már olyan dolgot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltatok már olyan dolgot ami simán leleplezhet titeket?

Figyelt kérdés
Az összes barátom képben van azzal, hogy meleg vagyok csak a családom előtt kell titkolnom. De kb két napja rájöttem milyen helyes volt az egyik celeb amikor fiatalabb volt, és minden alkalommal amikor rá nézek arra a képre, akkor egy érzelmi reakciót indít el bennem. És gondoltam mennyire át szeretném tenni a háttér képemet a telefonomon erre a srácra. Szóval át tettem, pedig van úgy, hogy kölcsön adom a nővéremnek a telefonom, de őszintén már teljesen nem érdekel mit gondol és ha rákérdezne, akkor azt fogom mondani ami először az eszembe jut. 20/f

2022. máj. 6. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Helyes. Nagy megkönnyebbülés lesz, hidd el. És lehet, nem is kellene titkolnod.
2022. máj. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 steven95 ***** válasza:
100%
Ez érdekes. Mert így nem vágnád a képükbe kéretlenül - amivel visszavághatnának - csak leesik nekik a tantusz :) Apám kérdezte, hogy mégis minek mondanám el másnak a családban, ezt inkább tartsam meg magamnak, magánügy, nem kell híresztelni. Hát mondom, miért-miért, akkor egyszer hazajövök egy sráccal és majd úgy tudják meg ..vagy előkészítem a terepet és előre elmondom, hogy ne lepődjenek meg. Nézett hosszan mire magának kilogikázta.
2022. máj. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Neten ismerkedtem anonim módon, de srác "lenyomott", hogy ki vagyok.
2022. máj. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
15%

Leírásod alapján

Biztosra veszem hogy környezetedbe mindenki tudja

Csak nem beszélnek rólla.

Vagy ha beszélnek is de a hátad mögött

2022. máj. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!