Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen szokatlan szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szokatlan szexuális vágyat kértek tőletek?

Figyelt kérdés
Teljesítetted? Bi vagy meleg vagy?

2022. máj. 27. 16:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Ne mossam meg 1-2 napig és úgy legyen a tali. Erre 2 nap múlva a tali napján nem ért rá. Pedig megtettem.
2022. máj. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Videózzam le ahogy orálisan kényeztet. Meleg vagyok és aktív. Megcsináltam, sőt rájöttem, hogy izgató is. Főleg mert szerintem képen nagyobbnak hat a farkam.
2022. máj. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2022. máj. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt kérte, hogy verjem ki neki és mikor elélvezett ne hagyjam abba hiába vergődik, stb. Megtettem. Szenvedett rendesen de örült neki. Nem is értettem. Máskor is akarta de én rosszul éreztem utána magam mert durván vergődött a srác közben. De ő akarta. Azóta oda jutottunk, hogy pénzt ajánlott igaz így új megkötések is voltak. Pl: meg kellett kötni. A pénzt nem fogadtam el, de hagytam, hogy meghívjon utána kajálni így kvittek voltunk. Azóta is folyton ír és rájöttem hogy nem is olyan rossz ez a szerep, mert tetszik a hatalom :)

Bi 29

2022. máj. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Kutyával akarta csinálni.

Még az ismerkedéstől is elment a kedvem hónapokra.

2022. máj. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem velem történt meg, de érdekes. Azt akarta a csaj hogy a pasim orálra kényszerítse a pasiját. A pasija állítólag heteró amúgy. Nem ment bele, mert nem akarta, hogy megverje.
2022. máj. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

1x az akkori pasim megkért,hogy hagy szálljon be 3.nak a nevelőapja...

Azóta sem dugott meg senki úgy mint ő

2022. máj. 28. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Ex barinöm aki azt akarta hogy a 15 éves lányának vegyem el a szuzességét vagy ha nem akkor legalább nézhesse a lánya amikor dugom.....
2022. máj. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Hugyozzak a seggébe. F/F

Nem tettem meg.

2022. máj. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
Nekem a legfurabb volt h egy nalam 20 evvel idosebb pasi ram irt.. nem zavar a kor.. elmentem hozza mert kanos voltam.. borozgattunk, es eleg lotty volt mar a fejembe.. sok nagyon sok... mondja h menjunk el furodni kozosen, de elotte en kakiljak es azt o vegig akarja nezni.. ok mondom nezze nem zavar , fura volt de ok... elkezdtem kakilni erre leterdelt elem es elkezdott jatszani a f*rkammal a szajaval... ok majd kerte h pisiljek bele a szajaba... okk mondom sokat ittam belementem... majd mikor mar vegeztem az uritessel mondja h kinyalja a fenekem... ez nagyon fura volt mondtam h ez nem mert en utana nem fogok vele csokolozni.. rendbe elfogadta... majd elmentunj zuhanyzoni.. volt a tusolojanak ilyen direkt beonto keszelete amit ratekersz a zuhanyrozsa helyet... elkezdtuk egymast kimosni.. dolt a kaki, de velemiert engem izgatott, o meg kifelyezette elveztem.. mondjuk nekem a vegen elment a kedvem tolle... foleg mikor megint pisilnem kellett es mondja h dugjam be neki es pisiljek bele... na akkor inkabb rafogtam h rosszul vagyok es h nagyon szedulok... inkabb lefekudtem aludni... szerencsere beken hagyott... azota se csinaltam ilyet es nem is erdekelt.. a tul sok piara fogom.. de nekem kellett ez a pofom h megtalaljam a parom es normalist szexet elvezzek vele...
2022. máj. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!