Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért kamuznak itt páran? Mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kamuznak itt páran? Mi értelme?

Figyelt kérdés

Egyik levélben 20 éves 2 hónapra rá 28 majd egy másik levélben 34. Vagy egyikben még szűz a másikban már 16 évesen elvesztette. Van pár felhasználó akikkel többször beszéltem és feltűntek ezek. Ahogy az is hogy van aki csak direkt olyat ír mint a kérdés és kiderül semmi igazság alapja nincs.


Na de ebben mi a jó? Mit kamuznak?


2022. máj. 31. 08:00
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Trollkodni jó! Hol a gond?
2022. máj. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Na de ennyit trollkodni? Amúgy az erőszakolós, stb kérdéseket olvasd át. Na ott elszabadul a gyógyszer.

Pl itt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..

2022. máj. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az se jobb mikor ugyanazt kérdezik újra kb 3 naponta.
2022. máj. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Basszus amiket írtak rendesen felizgat némelyik és csak gondolom, hogy kamu. :D

Ami a kamusokat illeti. A kedvenc mikor egy nap 20 levél jön ugyanattól. Minden kommentemre ír :D

2022. máj. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Értelme

Van aki itt akarja megtalálni a szerelmét!? 🤣😂😵

2022. máj. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
Egy páran?! Van, aki nem kamus itt?! Rajtam kívül, persze. :D
2022. máj. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden kiderül úgyis, mert aki nem ér rá sosem találkozni, az eleve kamus szerintem.Élőben kiderül a kora,kinézete. Akit telefonon nem lehet elérni, az valószínű hogy családos,vagy párja van.

Aki állandóan módosítgatja találkozás idejét, az nyilván ki akarja védeni, nehogy bukjon valaki előtt.

De persze az életkori kamu a leggyakoribb, illetve a párkapcsolat után sóvárgók, akik között nagyon sok anyagi okok miatt akar,vagy otthonról menekülne és ezért keres "szerelmet" akivel összeköltözne. Utóbbira jó példa egy 23 éves srác, aki két levélváltás után, látatlanban már költözött volna!?


Inkább kezd mesekönyvre hasonlítani minden társkereső és a GYK is :)

2022. máj. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben a kategóriában alapból sok a troll, hazudnak magukról, a nemükről, életkorukról, eseményekről és egyebek. Valószínűleg vagy csak játszadoznak, vagy fel vannak izgulva és élvezik az ilyen meg nem történt események mesélését, mintha ők átélték volna :D
2022. máj. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%

Egy része kiskorú, aki még nem mer és nem is nagyon tud valami igazit összehozni, de kíváncsi, érdekli mit csinálnak a felnőttek. Én emiatt is tennék fel keresztkérdéseket, amiből levágható ha valami gyerek szórakozik.


A másik típus meg igen, családos, nem akarja oda dobni a "heteró" imidzsét.

A nagybátyám is ilyen, jobboldali, anyuci kicsi fia, de 40+ osan is "szingli".

Egyszerűen nem tudja meglépni, hogy önmaga legyen.

2022. máj. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak néha írok más kort magamnak, ha eléggé sok infot árulok el a kérdésemben. De ezt is csak 1 vagy 2 évvel, néha idősebbnek írok magam néha fiatalabbnak. De szerintem ez még belefér, ez mégis anonim oldal, ha meg valakivel rendesen írok gyk kívül, akkor el mondom az igazi koromat.
2022. máj. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!