Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire tudnám javítani a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tudnám javítani a helyzetet ? (vagy végleg elszúrtam ? :/ )

Figyelt kérdés

Komolyabb ismerkedés keretében , nemrégiben volt egy randim egy sráccal (második randi) . Nem volt még tervben semmilyen kaland ,csak annyi hogy beszélgetünk , de ennek ellenére kocsival elmentünk egy nyugis helyre , és hát olyan volt a hangulat hogy valaminek kellene történnie , próbáltam simogatni , puszit adtam neki , próbáltam feloldani egy picit mert kicsit félénknek tűnt , amire rá is kérdeztem hogy miért ilyen félénk , azután miután simogatom stb. erre annyit mondott erotikus hangon hogy "hmm hát oldj fel babám", ekkor olyan pánikot keltett bennem , mert úgy éreztem már egyáltalán nem vagyok ura a helyzetnek , hogy amikor lassacskán elcsattant az első csók is meg történtek egyebek , akkor annyira zavarba voltam , féltem meg minden , hogy ahelyett hogy a kettőnk közös pillanatával foglalkoztam volna , így zavaromban elkezdtem story-zgatni ,mindenfélét meséltem neki ami épp eszembe jutott ,így akár 2 csók között .


Talit követően bocsánatot kértem tőle emiatt , elmondtam neki hogy mi miért volt/lehetett , annyit mondott hogy nincs miért aggódnom nyugodjak meg, a következő talit meg majd megbeszéljük. Ekkor egy kicsit megnyugodtam , de azóta jóval kevesebbet irkálunk , mondjuk amúgyis mindig van neki valami dolga , mindig jön-megy , de eddig úgy jobban belefértem az idejébe . Szerintetek hogyan tudnám javítani ezt a helyzetet ? Kérlek ne szóljatok le!


előre is köszönöm a válaszokat !



2022. jún. 14. 12:05
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem csak túlagyalod. Figyelj valószínűleg bizonyára zavarba hozott téged kicsit azzal a kijelentéssel és látta hogy elbizonytalanodtál, lényegebén ez történhetett. De ha szerinte nincs baj akkor bízz benne.
2022. jún. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Beszélj vele. Hívd randira. Nincs veszve semmi!
2022. jún. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Nincs itt semmi gond.

Határozottan testiségre vágyik már a srác, nem mese délutánra.

2022. jún. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem lehet hogy csak a szex érdekli. Ha komolyan gondolkodna az hogy bepánikoltál nem befolyásolná azt, ha érdekled.
2022. jún. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Ahj te piszok mázlista vagy 😁 Hol ismerkedtetek meg? Szeretem az ilyen sztorikat, nasim is van válasszatok:🍿🍫
2022. jún. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, hány évesek vagytok?
2022. jún. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak a szexre megy.

Én ha egy ilyen megszeppent, félénk srácot találnék, mint ahogy te viselkedtél, tuti megtartanálak, mert tudnám, hogy nem vagy az a fűvel-fűval típus.

legalábbis ez jön le nekem.

2022. jún. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen srácot mint Te, nagyon meg kell becsulni !

Egyszer volt egy ilyen párom, nagyon boldog voltam vele....

És ha találnék ilyen kedves, de kissé félénk srácot, akkor a szívembe tenném, de ott is középre...

Olyan ritka vagy, mint a fehér holló !

2022. jún. 15. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat ! :D


#5 - Grinderen ismerkedtünk meg , mázlistának nem érzem magam a történtek után , még mindig elég keveset ír... a csokidat elfogadom, hátha feldob egy kicsit :D


#6 - Én 21 éves vagyok , ő 20 éves.

2022. jún. 15. 11:12
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#5-ös vagyok gyere a csokiért :P
2022. jún. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!