Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Együtt lennétek egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt lennétek egy olyan fiúval, nyilvánosan is, akiről látszik, hogy meleg?

Figyelt kérdés

Randizásra és kapcsolatra gondolok, illetve arra, hogy hiába nem kirívóan lányos, nem színészkedik, de egyszerűen nem elég heterós, férfias, vagy fiús, mindegy, szóval érződik rajta, hogy meleg, és emiatt akár be is szólnak neki bunkók az utcán. Lágyabb vonásai vannak, nincs fiús alkata, kisugárzása, mozdulatai, hangja. De fiúsan öltözködik, nincs hosszú haja, nem sminkel, stb.

Szégyellnétek így együtt mutatkozni utcán vagy bárhol? Mert akkor akik mondjuk fiúsak/heterósak vagytok, elkönyvelnek melegnek, b*zinak, és így együtt egy meleg párnak néznének. Zavarna ez titeket? Főleg ha be is szólnak, ha együtt mutatkoztok. Vagy nem számít ez a része?



2022. jún. 23. 15:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Na most akkor együtt vagyunk úgy, vagy mint barát baráttal mutatkoznék e? Nem világos.
2022. jún. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
"Randizásra és kapcsolatra gondolok,"
2022. jún. 23. 17:03
 3/14 anonim ***** válasza:
15%
Nem szívesen
2022. jún. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha a Társam, akkor Ő az én Párom, leszarom, ki mit gondol róla. Ha meg valaki beszól, nem teszi zsebre, amit kap. Ha komolyabb a dolog, akkor azt meg pláne nem. Ennyi.
2022. jún. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

A 4-es írja le jól.

Ha szeretek valakit, nem érdekel milyen, hogy néz ki.És az sem,más mit gondol !

Volt ilyen párom, imádtam !

Ha lesz esetleg megint párom és esetleg sejteni lehetne róla,akkor is a legfontosabb ő lenne, mert ő lenne a szívem közepén !

2022. jún. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Titkos Arankáknak ez ciki igen.

Exem 195cm 110kg tiszta izom koloszus volt, míg meg nem szólalt mindenki beszart tőle.

Utána egyből kiderült melyik végén fogta a nyeles tojást.

engem soha nem érdekelt hogy ki mit mond, szltébe hosszában jártuk az országot nekünk soha nem szóltak be, de az nem is úszta volna meg 3napon belül gyógyulóval.

2022. jún. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Páromon is "látszik". Nem durván, de azért le lehet venni. Egy picit finomabbak a kézmozdulatai, a gesztusai. Amúgy kinézetre tök fiús teljesen. Engem egyáltalán nem zavar. Az sem, ha meleg párnak néznek miket - hiszen azok vagyunk. Asszem csak egyszer szóltak be emiatt, egy ideges, frusztrált nő a bevásárlóközpontban, le6uzizott minket. Hát egészségére, ha ettől lett jobb a napja. Különösebben nem érdekelt. :)
2022. jún. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 🥺 Akkor talán nekem is van remény, és nem lenne gond így, ilyen fiúként. Kis szerencse kell persze
2022. jún. 23. 20:31
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én randiztam egyszer egy sráccal, akiröl inkább a beszédstilusábol lehetett tudni hogy meleg. Viszont sajnos ez nekem valamiért zavaro volt, bár lehet azért mert más dolgokban sem passzoltunk. Lehet ha csak ez lett volna az egyetlen akkor nem zavart volna. De amugy én is azon a véleményen vagyok, hogyha ö a párom akkor a pérom és mások tehetnek egy szivességet. Igaz én nem vagyok egy harcias tipus, szóval azt nem mondom, hogy lecsapnám azt aki beszól, de a szavára nem adnék.
2022. jún. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem ugyan nem jönnek be a fent említett srácok, inkább a férfiasabb kiállásúakat szeretem. Viszont szerintem ha valaki ilyen miatt nem szívesen mutatkozik a párjával az utcán, akkor annak nem is tetszik igazán az illető. Mármint ha annyira tetszene neki, akkor nem merülne fel a szégyen kérdése. Legalábbis szerintem. De lehet hogy csak nem látok annyira a helyzetbe
2022. jún. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!