Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Leszbikusként mennyire "szokás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusként mennyire "szokás" melegbárba menni?

Figyelt kérdés
Párommal szívesen látogatnánk meg egy ilyen helyet már régóta, de mivel kifejezetten leszbikusok számára nincsenek ilyen bárok, így csak melegbárba tudnánk menni, ami pedig leginkább férfiak által látogatott hely. Mennyire néznének ki onnan? Vagy esetleg hova lenne érdemes mennünk? Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!

2022. júl. 6. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Biztos hülyén néznének mikor be mentek
2022. júl. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem néznek ki! Elég furcsa lenne egy, a toleranciát zászlajára tűző helytől ha "kinézné" a leszbikusokat. Járnak egyébként leszbikusok, biszex nők a melegbárokba, nem csak férfiakból áll a közönség. Ahova nem járnak leszbikusok azok a meleg szaunák, de ugyebár azok teljesen másról szólnak.
2022. júl. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam már neten több hetero pártol is, hogy többször is voltak már meleg bárban, meleg bulin, mert a hangulat jó volt, és nem a lezüllésröl szolt az egész, nem kétöttek mások beléjük, hanem egy jót buliztak. Szerintem ha valami jó nevü helyre mentek be akkor nem fognak kinézni titeket, milrt is tennék, csak bulizni mentek.
2022. júl. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen tudom megerősíteni amit a #3-as ír. Heteróként voltam párszor meleg bárban (egyszerűen oda tévedtem be az éjszakában), senki nem nézett ki senkit, s voltak nők is. Senki sem kérdezte a másiktól a bejáratnál hogy leszbikus, biszex, hetero vagy mi - max. a pultnál, vagy máshol társalgás közben (de aki a "körben" mozog az látja kérdés nélkül is, leír méterekről ki milyen beállítottságú). Jónéhány leszbikus pár is volt, buliztak, szórakoztak.
2022. júl. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszer voltam heteró nőként csajokkal melegbárban. Az ok, hogy ott nem akart minket 10 pasi paraszt módján felszedni, majd lek*rvázni, amikor nemet mondtunk. Jó volt a buli, nagyon aranyos volt mindenki és lettek barátságaink is azóta onnan. Rendszeresen visszajártunk.
2022. júl. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!