Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Manapság már nem divat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság már nem divat a monogám kapcsolat?

Figyelt kérdés

Sok helyen látom, hogy csak szexet keres, vagy nyitott kapcsolatban van.


Én meg régimódi vagyok talán, hogy kizárólagos parnert keresek romantikus/hosszútávú kapcsolatra.


Vannak még ilyen meleg fiúk? Vagy csak én találkozok mindig a nem megfelelő emberekkel?



2022. júl. 8. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Akkor már ketten vagyunk régimódiak :)

Divat még mindig, csak akik ezt a divatot követik, nehezen tudják megvalósítani, mert az azonos nézetű melegek megtalálása a legnehezebb.

Romantika az nagyszerű dolog, de sokan talán megijednek a szótól.

A kizárólagosság pedig furcsán hangzik,mert elvileg egy PÁRkapcsolatnak eleve csak két emberről szabadna szólni.


Nemcsak te nem találkozol akkor a megfelelővel, hanem többen mások sem...

2022. júl. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%
Sosem volt divat.
2022. júl. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Te nem találkozol olyan emberekkel .Azért van olyan is hogy a szavak szintjén monogám .....
2022. júl. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nemtudom, nagyon remélem, hogy többen vagyunk, akik még azt az értékrendet követik kapcsolatoknál.

Viszont rám sajnos az exem után még a mostani ismerkedésemre is kihatással van, hogy meg lettem csalva. Ezelőtt nem gondoltam magamat egy féltékeny típusnak, viszont most, hogy egy egész komoly dolog van alakulóban valakivel, aki elmondhatatlanul tetszik, sokszor megfordul a fejemben a gondolat, hogy vajon én vagyok az egyedüli, vagy még van más is a képben, vagy ő is úgy érez, ahogyan én?

És ez nagyon idegörlő érzés, amikor csak bizonytalanságot érzek. Jobban meg lennék nyugodva, ha ki lenne mondva, hogy kapcsolatban vagyunk, de nem sietjük el a dolgokat, ami ugyanakkor jó, mert így lesz értéke a kapcsolatunknak.

2022. júl. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos egyre kevésbé.
2022. júl. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én igen és van még aki ilyet keres,csak nem tudom mennyi.
2022. júl. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6 Gyors számolás. A népesség durván 6%-a lehet teljesen homoszexuális. Így férfiakat tekintve Magyarországon kb 292 500 fő 100%-os orientációjú meleg lehet. A tapasztalatok és a megfigyelések alapján kb ezek közül úgy a 65-70% keres részben vagy egészben alkalmit/szexkapcsolatot, így 102 375 és 87 750 közé eshet a hűséget tartó és kereső, nem alkalmizó férfi hazánkban.

És szexuális preferenciákra, korra, földrajzi elhelyezkedésre, összességében vett "hullámhosszra" azaz stílusra és kinézetre, mentális egészségre, maszkulinitásra meg még ezer tényezőre még nem is szűrtem, továbbá azok sem lettek kivéve, akik már párkapcsolatban élnek, vagy nem ismerkednek/lehetetlen kapcsolatba kerülni velük. Nagyon nem lehet sok a célcsoport. :(

2022. júl. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is a monogám híve
2023. febr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én keresenék.
márc. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is
márc. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!