Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lenne egy kérdésem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne egy kérdésem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én azt szeretném megkérdezni, hogy fiúk amikor nyilvános helyen vagytok barátoddal és szeretnéd megcsokólni vagy megfogni a kezét...ezt hogy csináljátok, hogy más ne vegye észre?? Ne legyen belőle konfliktus senkinek

2022. aug. 13. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
98%

Ha a párom, miért lenne konfliktus abból, ha megfogom a kezét? Miért ne vegye észre más? Büszke vagyok rá, hogy én foghatom.

Nyilván társaságban nem kezdek el feltűnően smárolni, de 1-1 puszi mindig jólesik.

2022. aug. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Nem csinálom

Max a hanyatló nyugaton.

2022. aug. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Konfliktus elkerülő személy vagyok, így nem szoktuk csinálni :(
2022. aug. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sokszor én is szeretném megölelni vagy megcsokolni de nem merem sem akarom nyilvános helyen. Pedig jo lenne. Fiu-lány csokolozás senkit nem zavar
2022. aug. 13. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Azért nem, mert még mindig a többségi társadalom az amihez alkalmazkodni kell. Ameddig az a Fiú-Lány klasszikus kapcsolatot tolerálja ilyen módon addig aki nem ilyenben él az fogja vissza magát. Legyen elfogadó a többség akarata felé.


Valahogy úgy kell ehhez is hozzáállni, ahogy a túristáknak kell az öltözékével és viselkedésével az arab országokban alkalmazkodni.


Vagy egyszerűen menjen olyan helyre ahol nem nézik olyan rossz szemmel.

2022. aug. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!