Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Heteroként mire számíthatnék,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroként mire számíthatnék, ha az erényövem kulcsát odaadnám egy homo/biszex srácnak?

Figyelt kérdés
Sajnos évek óta nem találok barátnőt vagy olyan nőt aki őrizné a kulcsot, csak fizetőset. Férfiból pedig már most több jelentkező is van. Komolyan elgondolkoztam rajta hogy kipróbálom, milyen. Bizonyos határokon belül szubmisszív dolgokat is lehet kipróbálnék, de én fejben kizárólag szexmentes dologra gondolok. Kérdés persze, hogy a másik fél fejében mi lesz, ha én ilyesmibe belemegyek?

2022. aug. 23. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
Miért nem kérdezed meg anyádat?
2022. aug. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet rossz helyen kerested. Nőként, akikkel beszéltem erről, őket máshol ismertem meg, ha a tali összejött volna. Simán megbíztak bennem, annyira ismertek.


Előtte beszéljétek meg, mert ez így működik, a bizalom nagyon fontos, ezt a beszélgetések alkalmával tudjátok kiépíteni. Azért jó, hogy ha van emberismereted is.

Remélem összejön és minden jól alakul, ahogy te szeretnéd.

2022. aug. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Véletlenül elhagyja vagy ilyesmi. Én rendszeresen nem tudom, hogy hova teszem a kulcsaim.
2022. aug. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Ha ez felmerült benned, akkor sosem voltál heteró.
2022. aug. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Mire számíthatsz? Arra hogy te is rájössz arra, ami mindenki számára nyilvánvaló: hogy nem is vagy heteró
2022. aug. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Saját identitásod nem találtad meg, de a kategóriát már igen.


Barátkozz meg vele, hogy bizony minimum bi vagy. Ne ijedj meg, nem gond ez, csak tedd magadban rendbe, és utána könnyebb lesz kapcsolatot kialakítanod.

2022. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Azt nem tudjuk, mert heteroként sose jutna ilyen az eszedbe
2022. aug. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Ismerek ilyen "heterót".

Férfival semmilyen dologban nem lenne benne, mégcsak nem is szopatna, viszont szereti ha irányítják.

Azért idézőjel, mert ha én ilyen típus lennék és nem találnék egy pasit sem, nekem eszembe sem jutna, hogy csajt keressek.

2022. aug. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%
Minden bántás nélkül, szerintem arra, hogy azt fogja gondolni, hogy nagyon elkeseredett vagy.
2022. aug. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!