Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az hogy egyre több...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyre több leszbi,transz,biszex ember van? Divatból csinálják, vagy mindig is ennyien voltak?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, nem vagyok homofób, de ez már nekem egy kicsit túlzásnak tűnik amit a mostani generáció (val) művel. (nek)

Ezt értem azalatt, hogy pl.: Nálam 2019-ben kezdődtek a dolgok ált. Iskolában: Egy lány kijelentette h. Bi pride zászlót is tűzött fel magára.Utána még kiderült 1-2 lányról h. Leszbi/bi.Ezzel semmi bajom se volt. Elfogadtam őket, végül is nincs ebbe semmi.


Ezután jött a középsuli:

Minden jó, minden fsa. összebarátkoztam jó pár lánnyal.Az egyik elmondta nekem hogy leszbikus, elfogadtam, hisz attól még ő ugyan úgy egy jó ember.Ezután még egy lány bevallotta h. Bi. Ők ketten már egy pár pedig amikor régebben összejöttek max. 2-3 hete ismerték egymást.Ezek után kiderült hogy az osztályban kb. minden 2. Lány a saját nemét szereti, és persze ott van még 1 osztály ahol szintén több ilyen lány van.(És + prideos cuccokat hordoznak magukon és pride felvonulásra is terveznek menni.)

Nem furcsa ez egy kicsit?

Szerintetek divatból csinálják,

vagy tényleg komolyan gondolják az érzéseiket?



2022. szept. 15. 19:15
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%
Mindig is ennyien voltak, csak a média miatt már te is tudsz róla.
2022. szept. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
80%
Sokan meg csak "kalandoznak".
2022. szept. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
97%
Régi időkben is sokan voltak csak akkoriban nem merték bevallani most meg szabadabb világ van ennyi
2022. szept. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
69%

Nem azért de több mint 7 milliárd ember él a földön. Attól hogy te túlzásnak érzed, nem, a közvetlen környezetedben lévő, leírásod alapján kb. talán 25-30 személy még bőven nem minősül soknak.

Valószínűleg olyan osztály is van, ahol egy sincs (nem csak nem vallja be, tényleg nincs).

Egyszerűen a te közegedben ez így rendeződött, hogy pont ennyien vannak.


Én inkább azt veszem "túlzásnak" hogy ennyire túl gondolod ezt a témát. Nyugi, ha elég jó a stílusod, a személyiséged, és a dumád, és nem úgy nézel ki mint Kandisznó a Firka Villából, előbb utóbb így is lehet barátnőd. :D

2022. szept. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
18%
Nők, ki érti őket...
2022. szept. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
79%
5. Aki nem agyhalott.
2022. szept. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi plot twist az lenne, ha kiderülne, hogy a kérdező is leszbikus nő.
2022. szept. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
82%

Nálam rajtam kívül van 3 homoszexuális lány az osztályban (kettő biszex, egyik pán.) Én leszbikus vagyok, máig titkolom, de ők nagydobra verik és váltogatják (?) a szexualitásukat, nem tudom őket komolyan venni. Egyik még félig pasinak, (demiboy/girl? Valamelyiknek?) is vallja magát…


Szóval szerintem vannak akik teljesen bizonytalanok és eléggé érdekesek…

2022. szept. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos akad aki divatból csinálja, de szerencsére a többség nem. Amúgy régen is jelen volt, Szapphó is biszex volt, Shakespeare is, és még sorolhatnám :D
2022. szept. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Igazából én ezt azért is kérdezem, mert nem tudok kiigazodni rajtuk. Az egyik lány többször is megbökdös,fogdos, és már megkérdezte h. melyikhez vonzódom. Elmondtam neki, hogy engem még nem izgat annyira ez a szerelmesdi téma,és jelezte hogy, neki nem tetszik hogy én nem vagyok homokos.Azóta másképp viselkedik velem, pedig nem csináltam semmit, csak annyi h. nem a saját nememre bukom.
2022. szept. 16. 07:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!