Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az hogy egyre több...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyre több leszbi,transz,biszex ember van? Divatból csinálják, vagy mindig is ennyien voltak?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, nem vagyok homofób, de ez már nekem egy kicsit túlzásnak tűnik amit a mostani generáció (val) művel. (nek)

Ezt értem azalatt, hogy pl.: Nálam 2019-ben kezdődtek a dolgok ált. Iskolában: Egy lány kijelentette h. Bi pride zászlót is tűzött fel magára.Utána még kiderült 1-2 lányról h. Leszbi/bi.Ezzel semmi bajom se volt. Elfogadtam őket, végül is nincs ebbe semmi.


Ezután jött a középsuli:

Minden jó, minden fsa. összebarátkoztam jó pár lánnyal.Az egyik elmondta nekem hogy leszbikus, elfogadtam, hisz attól még ő ugyan úgy egy jó ember.Ezután még egy lány bevallotta h. Bi. Ők ketten már egy pár pedig amikor régebben összejöttek max. 2-3 hete ismerték egymást.Ezek után kiderült hogy az osztályban kb. minden 2. Lány a saját nemét szereti, és persze ott van még 1 osztály ahol szintén több ilyen lány van.(És + prideos cuccokat hordoznak magukon és pride felvonulásra is terveznek menni.)

Nem furcsa ez egy kicsit?

Szerintetek divatból csinálják,

vagy tényleg komolyan gondolják az érzéseiket?



2022. szept. 15. 19:15
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
(A fogdosás alatt nem azt értem h. úgy, csak pl. néha ölelget, vagy megfogja a derekam,megbökdös. ( ha nem figyelek nagyon oda, mert am. alapból utálom ha valaki, akárki random hozzámér ,vagy akármi.)
2022. szept. 16. 07:49
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

10./kérdező.


Biszex lányként mondom, ha ezt nem poénból csinálta/mondta az tényleg elég nagy suttyóság mondjuk.

2022. szept. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
20%
El kell küldeni melegebb éghajlatra aztán ennyi. Ez már nem normális dolog meg egyáltalán kinek képzeli magát xd. Már rég kiosztottam volna
2022. szept. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim válasza:
94%
Véletlenül nem művészetis iskolába jártál? :D
2022. szept. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
89%
13mas vagyok hiába pontoztatok le kíváncsi volnék hogy ti mennyire örülnétek ha fogdosnának
2022. szept. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
14. Válaszoló:Nem.
2022. szept. 19. 21:52
 17/31 anonim ***** válasza:
16%

Egyfelől, manapság az lmbtq-val szemben nincs akkora elnyomás Magyarországon, mint régen. Most is van, de közel se akkora, mint kb az ezredfordulóig. Sőt, a leszbikusságot sose nézték le tömegesen, inkább azt, ha két férfi egymással...

És mivel csökken a nyomás, több a bevállalós, pedig mindenkiben ott van elfojtva, aki még ne mébredt rá saját biszexualitására:

[link]


Másfelől te a fiatal lányokról írtál, márpedig a tinik és a kora huszonévesen még keresik önmagukat, kísérleteznek, mi tetszhet nekik. Még nem kialakult személyiséágek. Ez márpedig további tányező arra nézve, hogy ha csak egy kicsit is kíváncsi az egyén valamire, azt lehetőleg ki is próbálja. (Továbbá a többség birként meg y a többi után, tehát ha a Kati leszbika, akkor a Gizi is az akar lenni - ilyen is akad persze, azaz utánzásból, divatból.)

2022. szept. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 everlight ***** válasza:
92%
EGyre nő a népesség.Így a heterok és a nem heterok száma is szignifikánsan.Régen is voltak melegek bisexek stb. Az ókorban nem is csináltak belőle ügyet orgiákon mindenki mindenkivel felállás.
2022. okt. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim válasza:
92%

"... kb. minden 2. Lány a saját nemét szereti ..."

Keresik magukat, kísérleteznek. Mert fiatalok. A többségük valószínűleg rá fog jönni nem is olyan sokára, hogy valójában cisz hetero. Egyszerűen a társadalomban sokkal kisebb a leszbikusok aránya a kiinduló bejegyzésben említettnél.

Ki fog ez alakulni náluk is.

Egy sokkal kisebb részük lesz az, aki valóban úgy érzi majd, hogy leszbikus.


"Nem furcsa ez egy kicsit?"

Nyilván kicsit furcsa lehet látni, különösen, ha zajosak, hangosak, nagyon "tudják" kik is ők. Ez a korosztály mindig tudja, hogy is vannak a dolgok, mik a nagy igazságok az életben. Ebben a korban ez normális.

Egy kis türelem mindig kell az élethez. Itt és most velük szemben.


"Szerintetek divatból csinálják,vagy tényleg komolyan gondolják az érzéseiket?"

Valószínűleg komolyan gondolják. De majd elrendeződik bennük ez is. A tinédzser-fiatal felnőtt kor nem olyan könnyű. Kissé göröngyös út amin át kell evickélni, néha még az irány sem egyértelmű.

Aztán szépen minden kialakul a legtöbb emberben.


17-tel eléggé egyet értek.

(De, hogy a férfiközpontú társadalom mennyire elnéző a leszbikussággal és kb. leginkább csak velük azt jól mutatja, hogy a kérdezővel azonos korosztályban gyaníthatóan sokkal kevesebb a magát melegnek gondoló és ezt nyiltan ki is mutató srác. Eléggé valószínű, hogy sokkal-sokkal kevesebben merik bevállalni, pedig hasonlóan keresik önmagukat a fiúk is.

A kérdező fiúkat egyáltalán nem említ, pedig hasonlóan feltűnőek lennének ők is.)


46

2022. nov. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 manly ***** válasza:
100%
Voltak mindig de nem reklámozták.
2022. nov. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!