Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Normális az, ha a pasim egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha a pasim egy HIV teszttel vár otthon?

Figyelt kérdés

Nem vicc, komolyan. Most voltam egy hónap szabadságon külföldön, persze egyedül, mert a nagyságos úrnak nem volt kedve velem jönnie, mert nem szereti se a tengert, se semmi turisztika jellegű kirándulást. Folyamatosan tartottuk a kapcsolatot, nem volt olyan hogy egy hétig nem jelentkeztem volna.

Tegnap este érkeztem haza, kipakoltam a bőröndömet, lezuhanyoztam gyorsan és hát szerettem volna vele lenni, erre behoz nekem egy ilyen házi HIV tesztet, hogy legyek szives tesztelni egyet, utána oké a szex. Nekem nagyon szarul esett ez. Hosszú évek óta együtt vagyunk, sose kúrtunk félre, erre ezt érdemlem, hogy teszteljek? Nem teszteltem, inkább bedurcultam és most kb hozzá se akarok szólni. Most mit csináljak? Nem voltam senkivel, miért nem lehet megbízni a másikban 13 év együttélés után sem? Szarjak rá és teszteljek? De nem akarok. Már csak büszkeségből sem. Ennyi erővel én is mondhatnám, hogy te meg egy hónapig otthon voltál, tesztelj te is.

Tanácsokat kérek plíz. Harmincasok vagyunk mindketten


2022. szept. 22. 07:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%
engem csak az erdekel, hogy mit dolgozol, hgy van csak ugy egy honap szabid 😂
2022. szept. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nincs baj a teszttel, feltéve, ha ő is csinál egyet veled együtt.
2022. szept. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Tehát úgy gondolja, hogy nem gond, ha félredugtál, csak ne legyél fertőzött?
2022. szept. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
92%
Mondd meg neki, hogy csak gumiban keféltél félre, attól majd megnyugszik.
2022. szept. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
83%
Megbeszélném miért szeretné. Attól tart e, hogy megcsaltad? Azt gondolja más módon is elkaphattad?( hiányos ismeretek miatt. A reakcióm nyilván a válaszától függne. Amúgy 1 hónapig szükséges volt távol lenned? Még ha ő nem is akar menni ( okokat nem tudom miért) az nagyon sok külön töltött idő, lehet ez esik neki rosszul. A megbántott ember képes butaságot csinálni. Szóval kérdezd meg mi baja. A durcival csak elmérgesíted a helyzetet.
2022. szept. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
9%
Megérezte rajtad a néger szagot, kár is tagadnod bármit!
2022. szept. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem az hogy mi a normális tök egyén függő. De nem para szerintem annyira.
2022. szept. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
91%

Ha megteheted anyagilag, vegyél te is egy tesztet és add neki oda te is, hogy érezze azt amit te. Ha felhéborodik mint te, akkor rámutathatsz hogy tessék, te is ezt érzed.

Amúgy szerintem jogos a felháborodásod, én is kiakadnék ha a párom ezzel fogadna haza ahelyett hogy örülne hogy végre itthon vagyok vele.

De azért beszélj is vele, mindenféle veszekedés nélkül, hogy ez neked fáj és úgy gondolod hogy ennyi idö után megbízhatna benned. Bér az is igaz, hogy pont a sok év is lehet egy indok, nem sok ilyen sokáig tartó kapcsolat van úgy hogy közben nem inog meg egyik fél sem. Nem tudom, az biztos hogy üljetek le és kommunikáljatok, ne veszekedjetek.

2022. szept. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
61%

Minimum az, hogy akkor ő is.

Teszt után meg kuka az ilyen...

2022. szept. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
48%

Aki megsértődik, annak sosincs igaza.

Mind a ketten csináljátok meg és ennyi.

De itt már bizalom nagyon sérült.

Tizenhárom év után csak az kér másiktól tesztet, aki úgy ismeri,hogy ha alkalom van, akkor félrelép.Egyébként biztosan nem tenné. Ez is igaz,még ha nem is jó olvasni,.

2022. szept. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!