Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg szaunás tapasztalatok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg szaunás tapasztalatok, élmények?

Figyelt kérdés
Fiatal kíváncsi bi vagyok, és azon gondolkozok, hogy ellátogatok egy meleg szaunába. Ehhez kapcsolódóan kérdezném, hogy kinek milyen tapasztalatai vannak? Érdemes elmenni?

2022. okt. 9. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Mennyi az a fiatal? :)


Nincs garancia arra, hogy bármi is összejön, de még mindig jobbak az esélyek, mint a netes bohóckodással. Élőben, meztelenül nincs kamuzás. Ha szerencséd van, kifoghatsz egy jó kis gruppent is.

2022. okt. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Mire vagy kíváncsi? mit vársz a helytől? Na és melyikbe tervezel menni? Bocs csak ezek mind fontosak. Az első kérdései is jók.
2022. okt. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Voltam már sokszor. Ismerkedni tudsz ott :)
2022. okt. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Hol van ilyen?
2022. okt. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

#4

Szauna69, Magnum.

2022. okt. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
nekem mindkettővel jók a tapasztalataim pedig nem vagyok tini
2022. okt. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem érdemes elmenni! Sok érdekes élményt szerezhetsz!
2022. okt. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
19 vagyok, a magnumban gondolkodtam. Nem nagyon várok el semmit, arra lennék kíváncsi hogy mennyire gyakori a közösülés, hogyan kell ezt elképzelni, bemegyek és összenézek valakivel és akkor ott mindenki előtt vagy van valami szoba? Mik vannak amúgy a szaunában?
2022. okt. 10. 22:17
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekel

Szinten 19 vagyok es en sem voltam meg ilyen helyen

2022. okt. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában vagy az öltözőben beszélgetnek az emberek és nézelődnek vagy a sötétebb folyosókon mászkálnak, a farkukat markolászva. Ha bejöttök egymásnak, akkor el lehet vonulni egy üres kabinba, vagy a többiek előtt is lehet csinálni. Természetesen lehet nemet mondani meg csak wellness-elni a szaunákban
2022. okt. 11. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!