Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért reagált így ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért reagált így ?

Figyelt kérdés
Volt egy idősebb férfi akinek elmondtam, hogy találkoztam egy másik sráccal aki fel akart hívni magához és ezen a férfi kiborult. Megkérdezte, hogy ezt nem tudom másnak elmondani? Meg, hogy a nők mindig célozgatnak. Akkor utána azt mondta: A melegek kedves emberek, de sokan megcsalják egymást(de ezeket tiszta ingerülten). És tudjátok nem értem miért lett ilyen ingerült, pedig semmi olyasmit nem mondtam neki szerintem. Vagy lehetséges, hogy féltékeny lett ? Jaa és megkérdezte, hogyan lehet, hogy nincsen lány barátom. Meg vettem a növéremnek egy csokor virágot és amikor jöttem el tőle megkérdezte: Kinek vettem a csokrot? Számomra eszméletlenül bonyolult ez a férfi.

2022. okt. 10. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Te most nő, vagy férfi vagy kérdező??
2022. okt. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez az idősebb férfihez milyen kapcsolat fűz?
2022. okt. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem féltékeny de hány éves?
2022. okt. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom értemesebben kifejtetteni sajnos mert nekem is pont olyan zavaros mint nektek.
2022. okt. 11. 00:18
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Mi köze hozzád ennek a férfinak? Alakuló dolog? Vagy egy homofób barát? 💩d le!
2022. okt. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
én nem csattognék továbbra fel ehhez a bácsihoz, főleg nem egy virágcsokorral a kezemben, na ez tutkó.
2022. okt. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!