Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Jól reagált a kedvesem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól reagált a kedvesem?

Figyelt kérdés
Izgató volt, ahogy egész nap egy szál boxeralsóban mászkált előttem a lakásban, ezért megkérdeztem tőle: - Beléd haraphatok? - Ő ezt válaszolta: - Belém haraphatsz, de csak az ajkaiddal. A fogaddal nem. - Jól válaszolt vajon a kis husis combú szerelmem?

2020. aug. 22. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen. Mondjuk én hozzá tettem volna, hogy akár be is kaphatod.
2020. aug. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Miért mi lett volna a helyénvaló válasz neked?
2020. aug. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Ez kit érdekel? Valami komolyabbra számítottam.
2020. aug. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocs de ennek a kérdésnek minket tekintve semmi értelme. Ti tudjátok,hogy nektek mi tetszik, mi izgat titeket. Az meg hogy szerinted helyes volt vagy sem,azt csakis te tudhatod. Ha magamból indulok ki,akkor én szeretem ha foggal finoman harapdálnak. Most akkor mondják a kérdésedre nemet, miközben neked tetszett a válasza?
2020. aug. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Ti ezt komolyan benyelitek? Ez egy nyilvânvaló kamu kèrdès amivel mellesleg a kèrdező a melegekből csinál viccet.
2020. aug. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy helyes válasz. Nálunk ilyen kérdés el sem hangzik. Ha belém akar harapni a kedvesem, meg is teszi. Én meg örülök neki, számomra rendkívül jólesik, ha a gyönyörű fogaival megharap, az sem érdekel, ha valameddig ottmarad a nyoma, sőt....
2020. aug. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15%
És a ti dédapátok harcolt a fronton... sad
2020. aug. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!